Fısıltı HABERLERİ
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 13:23

ABP Genel Başkanı Bedri Yalçın'dan Sakarya çıkartması

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, Ünlü Gazeteci Abdurrahman Dilipak ve eski Milletvekili Müjdat Kayayerli; Adapazarı'nda Hakkı Usta'nın Adana Sofrası'nı ziyaret etti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-05-2024 12:37
ABP Genel Başkanı Bedri Yalçın'dan Sakarya çıkartması

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın ve ünlü gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak ve 21. Dönem MHP Afyon Milletvekili Müjdat Kayayerli; Sakarya Adapazarı'nda yer alan Hakkı Usta'nın Adana Sofrası'na geldi. Ziyaret, Anadolu Birliği Partisi Sakarya İl Başkanı Sinan Daşdemir'in daveti üzerine gerçekleşti.

Restoranın işletmecisi Hakkı Uçar ve Danışmanı Mehmet Koç ile kısa bir sohbet eden Yalçın, Dilipak ve Kayayerli; misafirperverlikleri için teşekkür etti. Sohbetin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çektiren heyet, ziyaretlerini noktaladı.

Bu buluşma, yerel halk ve parti üyeleri tarafından büyük ilgi gördü. Yalçın, Dilipak ve Kayayerli; Adapazarı ziyaretlerinin olumlu geçtiğini ve bölgedeki vatandaşlarla bir araya gelmekten memnuniyet duyduklarını belirtti. Hakkı Usta'nın Adana Sofrası, sunduğu lezzetli yemeklerle ünlü isimlerin uğrak noktası olmaya devam ediyor. Bu ziyaret de restoranın ne denli önemli bir buluşma noktası olduğunu bir kez daha gösterdi.

 

Levent CANDANLevent CANDAN

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR