Gündem
Giriş Tarihi : 16-10-2021 20:18   Güncelleme : 16-10-2021 21:13

AdaMERTAŞ Hizmete GİRDİ

Doğal ürünler mağazası Sakarya ile buluşturuldu. Sakarya kadın girişimci Merve Orancı, doğal taş, doğal kozmetik ve doğal kişisel bakım ürünlerini açtığı yeni işyeri ile Sakaryalılar'ın hizmetine sundu.

AdaMERTAŞ  Hizmete GİRDİ

Beden ve ruh sağlığını koruyucu doğal ürünlerinin tanıtım ve satış noktasını Adapazarı Kavaklar Caddesi Sürekçioğlu işhanında güzel bir açılış töreni ile hizmete açan genç girişimci Merve Orancı, geliştirdiği özel formülasyon doğal ürünlerini Sakaryalılar ile buluşturdu.

ÜRÜNLER İLGİ GÖRDÜ

Çok renkli bir açılış organizasyonu ile hizmete giren Merve Oranc'nın sahibi olduğu Mertaş Doğal Ürünler Mağazasında, sergilenen doğal ürünler ile büyük ilgi gördü. 

Açılışa, Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül, İl Başkan Yardımcısı İbrahim Atalay, Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Avcı, Sakarya Kuvayı Mücahitler Derneği Başkanı Dr. Muzaffer Coşkun ve dernek yönetimi, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, basın mensupları ve yazarlar ile çok sayıda konuk katıldı. 

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Fısıltı Haberleri Genel Yayın Yönetmeni Sabahattin Birinci, konuklara katılımları için teşekkür ederken, açılışla ilgili duygularını almak üzere mikrofonu Kuvayı Mücahitler Derneği Başkanı Dr. Muzaffer Coşkun'a verdi. İşletmenin ilimize hayırlı olmasını dileyen Coşkun, işletme sahibi Merve Doğancı'yı bu girişimden dolayı tebrik etti. Mikrofunu sırasıyla alan alan konuklardan Yeni Sakarya Gazetesi Reklam Müdürü Elif Tahtakele, gazeteci-yazar Fatma Onay ve Fısıltı Haberleri Haber Müdürü Aslı Kılıç, kadın girişimciliğine destek verildiğinde ortaya böyle  güzel işler çıkacağını belirten birer konuşma yaparak hayırlı olsun dileğinde bulundu. Kendine mikrofon verilen girişimci Merve Orancı'nın kızı Betül ise, yeni işyerinin açılışında oldukça mutlu ve heyecanlı olduğunun belirterek annesine her zaman yardımcı olacağını söyledi.

Konuşmasını yapmak üzere mikrofona davet edilen işletme sahibi Merve Orancı, açılışa katılan tüm konuklarına ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Tanıttığı doğal ürünlerle, hedefinin insanlığa faydalı hizmetler yapmak olduğunu söyledi. Orancı, "Geliştirdiğim özel formülasyon ürünlerle herkesin beden ve ruh sağlığına katkıda bulunmak istiyorum. Özellikle bu pandemi sürecinde, bağışıklık sistemini korumada doğal ürünlerden faydalanmak kaçınılmaz oldu. Hem kendi sağlığımız hem toplum sağlığı için doğal ürün kullanımının faydaları konsunda halkımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz. Amacımız sağlık ve mutlulukla yaşam kalitesini yükselmesien katkıda bulunmak" diye konuştu.

DUALARLA AÇILDI

Açılış kurdelesini Kuvayı Mücahitler Derneği Başkanı Dr. Muzaffer Coşkun'un "hayırlı olsun" dileği ile kestiği açılışın duasını Mekke Mescidi İmam Hatiplerinden Adem Arslan yaptı. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, açılışa katılmadığı için çektiği telgrafta Merve Orancı'yı bu işletmeyi Sakarya'ya kazandırdığı için tebrik ederek kutladı.

Şifalı taşlardan, doğal sabun ve kremlere, doğal cilt ve bakım ürünlerinden, doğal gıda ürünlerine kadar bol çeşitli ürün yelpazesine sahip mağaza açılışa katılan konuklarca ilgi ile gezildi.

Ürünlerinin kullanımı ve faydaları hakkında bilgi veren girişimci Merve Doğancı, negatif düşünceleri gideren, iyi enerji akışını teşvik ederek ruh halini dengeleyen, vücut ve ruh sağlığını koruyan bu ürünlerin kullanınımı tavsiye ederek, tüm Sakaryalılar'ı doğal ürünler mağazalarına beklediklerini ifade etti.

 

Açılış kurdelesini Kuvayı Mücahitler Derneği Başkanı Dr. Muzaffer Coşkun, 'hayırlı olsun! diyerek kesti.

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül açılışa katılarak doğal ürünlerden satın aldı ve  Ada Mertaş'ın Sakarya'ya hayırlı olmasını diledi

Doğal ürünlerin tanıtım ve satışının yapıldığı Ada Mertaş mağazası yer alan, sofrada hamur açan köylü kızı figürü 'Kezban' oldukça ilgi gördü.

Ada Mertai işletme sahibi girişimci Merva Orancı, açılışlarına katılan tüm konuklara teşekkür etti.

Açılşa katılan konuklar Ada Mertaş'ın doğal ürünler reyonlarını ilgi ile inceledi.