MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-10-2021 11:31   Güncelleme : 25-10-2021 13:44

Arif ŞENTÜRK Sakarya'da

Rumeli Türküleri Adapazarı Belediyesinin Düzenlemiş Olduğu Kültür Sanat Etkinlileri çerçevesinde, Ses Sanatçısı Arif Şentürk Sakarya'da Orhan Gazi Kültür Merkezinde Sevenleri ile buluştu.

Arif ŞENTÜRK Sakarya'da

Rumeli Türkülerinin Efsanesi Sevenleriyle Buluştu

Adapazarı Belediyesi Ekim Kültür Sanat Etkinliklerinde Rumeli Türkülerine hayat veren sanatçı Arif Şentürk, Orhangazi Kültür Merkezi’nde sevenleriyle buluştu.

Rumeli Türkülerini Seslendirdi

Türk Halk Müziği’nin sevilen ismi ve sanat hayatı boyunca Rumeli Türkülerine hayat veren Arif Şentürk, Adapazarı Belediyesi tarafından her ay düzenli olarak gerçekleşen kültür sanat etkinliklerinin konuğu oldu. Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Orhangazi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konsere çok sayıda sanatsever katılım sağladı.

Başkan Işıksu’dan Teşekkür

Konser sonrasında sanatçı Arif Şentürk’e ve katılımcılara teşekkür eden Başkan Mutlu Işıksu, “Adapazarı'mız kardeşliğin, birlikte yaşamanın en güzel örneklerini sergileyen müstesna bir şehirdir. Arif Şentürk konserinde Rumeli Türkülerini hep birlikte söyledik, çok güzel bir akşam yaşadık. İnşaallah her ay memleket esintileriyle zengin içerikli konserlerimiz, etkinliklerimiz devam edecek. Bizlerle olan kıymetli hemşehrilerimize şükranlarımızla...” ifadelerini kullandı.

GİRİŞLER BÜYÜK BİR TİTİZLİKLER GÜVENLİK PERSONELERİ TARAFINDN YAPILDI.

Düzenlenen Etkinlikte   Covid-19 Tetbirleri  Güvenlik Personeli Tarafından  giriş kapısında Davetliler  tek tek kontrol edilerek içeri alındı.

Geceye Damga Vuran Rumeli Türküleri Ses Sanatçısı Arif ŞENTÜRK, Seyircileri Coşturdu.

 AYAKTA ALKIŞLANDI.

Proğram Sonunda Adapazarı Belediyesi Başkanı Mutlu IŞIKSU, Gecenin hatırasına Hediye Taktim etti.

Sakarya Kınalılar Derneği  Arif ŞENTÜRK ile Hatıra Fotoğrafı çektirdiler.

Sakarya Kınalılar Derneği  gecenin hatırasına Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu IŞIKSU ile Hatıra Fotoğrafı çektirdiler.