Fısıltı HABERLERİ
HV
22 TEMMUZ Pazartesi 08:48

Başkan Aslı Kılıç'dan Kurban Bayramı Mesajı

15 Temmuz Derneği Engelliler Koordinasyon Başkanı, Güzeller Güzeli Almira'nın annesi ve Fısıltı Haberleri Haber Müdürü Aslı Kılıç, Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini

GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-06-2024 18:00   Güncelleme : 18-06-2024 12:54
Başkan Aslı Kılıç'dan Kurban Bayramı Mesajı

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayram günleridir. Bu Bayram  insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür. Bundan dolayı bayram, anlam ve önemine uygun olarak kutlanmalı, başta yakınlarımız olmak üzere, özellikle kimsesizler, yaşlılar, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız ziyaret edilerek gönülleri alınmalı yalnızlıkları hissettirilmemelidir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle islam aleminin Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR