Siyaset
Giriş Tarihi : 22-10-2021 17:02   Güncelleme : 23-10-2021 16:58

Başkan ERGÜL'den Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı EKREM YÜCE'ye VER YANSIN...

DEMOKRAT PARTİ Sakarya İl Başkanı İsmail ERGÜL, Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye Kendi sosyal Medyasında CANLI YAYINDA Ver Yansın yaptı,

Başkan ERGÜL'den Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanı EKREM YÜCE'ye VER YANSIN...

Başkan Ergül, Sakarya Karapürçek ilçesininin Yüksel mahallesini gezdi. 

Sonbahar olmasına rağmen, Sokakların dereye döndiğünü gören, Başkan Ergül kendini tutamadı, ve Yetkililere başta Sakarya Büşük Şehir Belediye Başkanı Ekrem YÜCE olmak üzere Sitem etti.

NASIL BİR MARKA ŞEHİR

Sözlerinde, Başkan Ergül,  Buraların Doğuda Bir İl olmadığını Sakaryamızın, Bir İlçesi olduğunu dile getiren Başkan Ergül, Sayın Yüce'nin her defasında Marka Şehir OLDUK, Yaşanabilir Şehir Olduk Demeçlerine akıl sır erdiremiyoruz ifadelerini kullanan Ergül burası, nasıl bir Marka Şehrin Sokak ve Mahalleleri olduğunu Cevaplasın dedi.

DERHAL MÜDAHALE EDİLMELİ,

Sözlerine devam eden Başkan Ergül Bu çağda sakaryamızda, bu görüntülerin olması bizleri Sakarya'lı olarak çok üzmektedir. Sayın Başkan Yüce, Bu soruna DERHAL MÜDAHALE EDEREK ÇÖZÜM ÜRETMESİ GEREKMEKTEDİR ifadelerini kullandı.

Sorunların çözülmediği taktirde gerekli çalışmaların yapılarak, gerekirse ulusal yayınlarına çıkarak demeçler vereceği ifadelerline yer verdi.