Gündem
Giriş Tarihi : 11-06-2021 12:06   Güncelleme : 11-06-2021 13:23

Başkan; GÜRPINAR Sabahattin BİRİNCİ'nin CANLI YAYIN Konuğu OLDU.

Sakarya İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Hüsnü Gürpınar, dün akşam Fısıltı HABERLERİ Genel Yayın Yönetmeni Sabahattin BİRİNCİ'nin Hür Fm''de Canlı Yayın Konuğu idi.

Başkan; GÜRPINAR Sabahattin BİRİNCİ'nin CANLI YAYIN Konuğu OLDU.

Sakarya'nın Sevilen Radyolarında Hür Fm,de,  HÜR KELAM Prg. Yapımcısı Sayın, Sabahattin BİRİNCİ nin hazırladığı, Hikmet Metin ÇAVDAR ve Aşkın & Ertuğ OKTAY moderatörlük yaptığı , Proğram konuğu, Sakarya İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Hüsnü GÜRPINAR'ın güler yüzü sempatik konuşmaları Fısıltı HABERLERİ sosyal medya hesaplarında yayınlanan Canlı yayına da yansıdı..

Başkan GÜRPINAR'ın Zaman Zaman Etkili Sözlerinden bazıları, 

Gürpınar"İnşaat Mühendisi eğitimi yetersiz"

GÜRPINAR"İnşaat Mühendisleri diplomalarını kiraya vermemeli"

GÜRPINAR"Yapı denetim bir fiil sahada yapılmalı"

Gürpınar"Yapı denetimde Liyakatsiz elamanlar görev yapıyor"

Yayın anında Fısıltı Haberlerii Sosyal Medya Hesaplarında Soru yamuruna tutulan ve yorumlara sempatik yaklaşımlarla cevap veren Başkan Gürpınar gecenin izlenme ve dinlenme rekorları kırdı.  

Geceye Damga Vuran Telefon ile Canlı yayına Katılanlar arasında, Gazeteciler Birlik Başkanı, Zeki Aydıntepe'ninde katılımı yayına arı bir renk kattı. TEKRAR İZLEMEYİ UNUTMAYIN..

Geceye Telefon ile arıyan, DP Sakarya İl Başkanı, İsmail, Ergül, CHP Adapazarı İlçe Başkanı Ayşe Fusun ÇETİN'in de katıldığı yayın çok büyük ilgi gördü.

 

 

 

Bizi izlemeyi ve Takip etmeyi unutmayın..

WATSAP CANLI YAYIN İÇİN SORU HATTI: 0 (544) 841 54 54

FısıltıHABERLERİ

fisiltihaberleri.com

#FısıltıHABERLERİ