Eğitim
Giriş Tarihi : 31-12-2020 14:08   Güncelleme : 31-12-2020 14:56

“BİR DÜNYA OKUSAM” ADLI ÇALIŞMA OKURLARINI BULDU!

Adapazarı İlçe Milli Eğitim MüdürlüğüSosyal-Kültürel Faaliyetler ve Dijital Yönetim Biriminin ortaklaşa hazırladıkları kitap çekilişises getirdi.

“BİR DÜNYA OKUSAM” ADLI ÇALIŞMA OKURLARINI BULDU!

“BİR DÜNYA OKUSAM” KİTAP ÇEKİLİŞİ

 

“Bir Dünya Okusam” adlı kitap çekilişi 07Aralık 2020 tarihinde adapazarimem_kultursanat_sporinstagram sayfasında yayınlanarak başlatıldı.

Pandemisürecinde bilgisayar ekranlarına bağlı kalan öğrencileri az da olsa bu durumdan uzaklaştırmak, öğrencilerin farklı yazı türlerini tanımalarını sağlamak, onlara kitap okuma alışkanlığını kazandırmak ve onların farklı dünyalar keşfetmelerini sağlamak amacıyla yapılan bu çekiliş, 21 Aralık 2020 tahinde sonlandırıldı. Kazananların isimleriadapazarimem_kultursanat_sporinstagram sayfasında açıklandı.

KATILDI, KAZANDI, FAYDALANDI!

 

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş: “Bir Dünya Okusam” adlı kitap çekilişinin ilk olarak ilkokul ve ortaokul öğrencileri arasında düzenlendiğini, çekilişe katılımın yüksek olduğunu, velilerin ve öğrencilerin kitap okumayla ilgili çalışmalara önem vermesinin sevindirici olduğunu, kazanan öğrencilerin mutluluklarının gözlerine ve fotoğraf karelerine yansıdığını, belirtti.

Bakırtaş,“Bir Dünya Okusam” adlı kitap çekilişi çalışmasına kitap desteği sağlayan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına ve Evren Kitabevine teşekkür ederek, “El birliği ile gülen gözlerin hayal dünyasına katkı sağladık, kazananları tebrik, kazanamayanları teşvik ettik. ” dedi.