Fısıltı HABERLERİ
HV
04 HAZİRAN Pazar 09:33

Büyükşehir’in sporcusu Ankara’daki yarışa damga vurdu

Büyükşehir Belediyesi sporcusu Aydan Demiröz, Ankara’da gerçekleştirilen pentatlon müsabakası Ulusal Sıralama ve Performans Gelişim Yarışları’nda birincilik derecesiyle Sakarya’yı gururlandırdı.

SPOR
Giriş Tarihi : 27-04-2022 15:20   Güncelleme : 10-03-2023 21:59
Büyükşehir’in sporcusu Ankara’daki yarışa damga vurdu

" İLGİLİ HABERLER 5 farklı dereceyle döndü Adapazarı Belediyesi Sporcularından Büyük Başarı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi sporcuları her alanda, her kategoride elde ettiği başarılarla ‘spor şehri’ unvanını ön plana çıkarıyor. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün başarılı sporcuları ulusal ve uluslararası neredeyse tüm organizasyonlardan dereceyle dönüyor. Kulübün pentatlon takımı son olarak Ankara’da gerçekleştirilen müsabakalara damga vurdu.

bahsine

 

Aydan Öz gurur kaynağı oldu

bayşanslı

Ulusal Sıralama ve Performans Gelişim Yarışları’nda Sakarya adına önemli dereceler elde edildi. Pentatlon, yüzme, atıcılık, binicilik, eskrim ve kros yarışlarının bir arada koşulduğu ve derecelerin tüm puanların toplamı üzerinden verildiği yarışlarda Büyükşehir’in sporcusu Aydan Demiröz fırtına gibi esti. Demiröz U17 kategorisinde 200 metrelik yüzme etabında birinci, lazer etabında ise üçüncü oldu.

 

Spor Şehri Sakarya

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Sakarya’mızı her alanda, her kategoride temsil eden ve başarısını her organizasyonda yükselten sporcularımız en büyük gururumuzdur. Çok sıkı bir hazırlık süreci sonrasında Ankara’da birincilik derecesi elde eden sporcumuzu tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Spor Şehri Sakarya, nice başarılarla ismini dünyaya duyuracaktır” denildi.

 

Sabahattin BİRİNCİ

 

AdminAdmin

YORUMLAR
izmir antalya bodrum istanbul russian girls pet shop