Fısıltı HABERLERİ
HV
30 HAZİRAN Perşembe 01:14
Advert Advert

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, cezaevi aracına bombalı saldırıya ilişkin açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bursa'da el yapımı patlayıcı ile düzenlenen saldırıda bir infaz koruma memurunun şehit olduğu saldırıya ilişkin konuştu. Erdoğan, saldırının bir terör saldırısı olduğunu söyledi.

Gündem
Giriş Tarihi : 20-04-2022 12:34   Güncelleme : 20-04-2022 12:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, cezaevi aracına bombalı saldırıya ilişkin açıklama

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştı.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

''Sözlerimin başında Bursa'da infaz koruma memurlarımızın içinde bulunduğu otobüse yapılan terör saldırısında şehit olan memurumuza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

''CUMHUR İTTİFAKI'NIN TÜRKİYE'NİN KİLİT TAŞI OLDUĞUNU GÖSTERDİ''

Hiçbir karşılık beklemeden ülkemize hizmet etmeyi sürdüreceğiz, tek ilham kaynağımız milletimizdir. Bir dönem partimiz içinde yer almış ancak daha sonra farklı sebeplerle teşkilatlarımızdan kopmuş kardeşlerimize ulaşmaya özel önem ve öncelik veriyoruz. Suriye'den Ukrayna'ya kadar yaşanan hadiseler Cumhur İttifakı'nın Türkiye'nin kilit taşı olduğunu göstermiştir.

MUHALEFETİN 6'LI MASA TOPLANTILARI

Sürekli kavga eden birbirlerine çelme takan 28 Şubat ittifakı bırakın 2023 seçimlerini Allah'ın izniyle 2023'ü bile göremeyeceklerdir. Türk milletinin demokratik kazanımlarına el koymak isteyenler daha öncekiler gibi yine kaybedeceklerdir. Türkiye'de siyasetin adresi de merkezi de AK Parti'dir Cumhur İttifakı'dır. 6'lı muhalefetin tek yaptığı sosyal medyadan birbirlerine ayar vermektir, milletimiz masayı kimin kurduğunu biliyor.

İSRAİL'DEN MESCİD-İ AKSA'YA BASKIN

İsrail'den görüştüğümüz her yetkiliye Kudüs'ün statüsü konusundaki hassasiyetimizi söyledik, söylüyoruz.''

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR