Fısıltı HABERLERİ
HV
30 HAZİRAN Perşembe 01:43
Advert Advert

Dizi Onucusu, Aytekin Yeşılkuşak'ın 40 Yıldır Hastalığı ÇÖZÜLEMİYOR

Eskişehir’de yaşayan Aytekin Yeşilkuşak isimli vatandaş bir özelliği ile dikkat çekiyor. 40 yıldır bu hastalık ile mücadele eden Yeşilkuşak '%40 psikolojik engelliyim şükür iyiyim engelli olmak hiç bir şey e engel değil ve beni iyileştirebilecek bir doktor varsa bana ulaşsın' diyor.

SAĞLIK
Giriş Tarihi : 15-06-2022 19:25   Güncelleme : 15-06-2022 20:05
Dizi Onucusu, Aytekin Yeşılkuşak'ın 40 Yıldır Hastalığı ÇÖZÜLEMİYOR

Daha önce de bu konu ile ilgili haberlere çıkan Aytekin Yeşilkuşak’ın sıkıntısı devam ediyor. Doktorlar ve araştırmacılar ile görüştüğünü ifade Aytekin, “Doktorlar sebze ve meyve tüketmemi söylüyor ancak benim bünyem kabul etmiyor” dedi.

TV’de yayınlanan Zahide Yetiş’in programına da konuk olan 40 yaşındaki Eskişehirli Yeşilkuşak, bu durumu pek de dert etmediği ifade ediyor. Katıldığı TV programında birçok doktor Yeşilkuşak’ın hastalığı için tedavi uygulasa da başarılı olamadılar.

Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Aytekin Yeşilkuşak özetle şu ifadeleri kullandı;
“1981 yılında Eskişehir’de doğdum. Kendimi bildim bileli sebze ve meyve tüketemiyorum. Özellikle yiyip içebilmek için çok uğraştım ancak bünyem kabul etmiyor. Bir Çinlinin böcek yemesini halkımız nasıl iğrenç buluyorsa ben de sebze ve meyvelere karşı aynı düşünceler içerisindeyim. Halkımıza bol bol sebze ve meyve yemelerini tavsiye ederim. Ancak ben yapamıyorum. Gerekli tüm tedavileri de almama rağmen başaramadım. Yapılan tüm tetkik ve testlerde tüm değerlerim normal çıkıyor. Bir ihtiyaç da duymuyorum.

Beslenme ihtiyaçlarımı hayvansal gıdalar, bakliyatlar ve tahıllar ile gideriyorum. Ailem ve akrabalarım bol bol sebze ve meyve tüketiyorlar. Ancak ben onlar sebze yemeği yerken kendime başka bir yemek hazırlıyorum.

Bir kamu binasında işçi olarak çalışıyorum. Bunun yanı sıra dizi ve filmlerde oyunculuk yaparak ek gelir elde ediyorum. Kurtlar Vadisi dizisinde bir bölüm Polis olarak oynadım. Analar ve Anneler ve Gönül Dağı gibi birçok projede küçük de olsa roller aldım.

Sebze ve meyve tüketme konusunda bir tedavi istemiyorum. Ancak beni iyileştirebilecek bir doktor varsa bana ulaşabilir.”

Son olarak Ferdi TAYFUR Hayranı olduğunuda  sözlerine Şiirle Veda etti.

Bir de Ferdi Tayfur hayranıyım ferdikolik denilebilir küçük yaşlarda bir şiir yazmıştım ....
Ferdi Tayfur la açtım gözümü.
Bir kere olsun görmek isterim yüzünü..
O nu o kadar çok seviyorum ki...
Ferdi Tayfur la isterim ölümü..
1948 Ferdi Tayfur Adana..
Ferdi dinle şansı yakala..
Şans gülecektir tüm insanlar a..
Ferdi dinledikten hemen sonra...
Benim adım Aytekin..
Ferdi Tayfur u ölümüne severim..
Bir sorunum olursada..
Ferdi Tayfur dinler içerim...

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR