Sağlık
Giriş Tarihi : 24-09-2021 11:46   Güncelleme : 24-09-2021 12:47

Dr. Aydoğan ARSLAN ile "Hür Kelam" da CANLI YAYIN Konuğu

Bilge Hastanesi Başhekim Yrd. Dr. Aydoğan Arslan Sağlık Gündemi ile Hür Kelam Proğram konuğu oldu.

Dr. Aydoğan ARSLAN ile

Sakarya'nın Sevilen Radyolarından Hür Fm HÜR KELAM Prg. Yapımcısı Sayın, Sabahattin BİRİNCİ nin hazırlayıp sunduğu Proğram konuğu, Bilge Hastanesi Baş Hekim Yrd. Dr.Aydoğan Arslan  güler yüzü sempatik konuşmaları Hür Fm ve Fısıltı HABERLERİ sosyal medya hesaplarında yayınlandı.

Sağlık gündemi, Siyaset ve Dünden Bu güne ?  Sorularına Güler yüzü, tebessüm bakışı ile geçmişten geleceğe yaşantısını duygu dolu sözleriyle anlattı.

Arslan, Aile yapısının nasıl güçlü iradeli olduğun dikkatleri çekerek,  eşi ve çocuklarına olan bağlılığını anlatırken duygulu o anlar kameralara yansıdı.

Dr.Arslan, Gerek Doktor gerekte, Siyasi Kimliği ,Canlı Yayında  izleyici ve dinliyicilerini sakin tavırları gözlernden kaçmadı.

İZLEYİCİ VE DİNLİYENLERİNİ HAYRAN BIRAKTI.

Dr.Arslan, Zaman Zaman Siyasetcilere'de Tatlı Sert çıkışları oldu. (Ayrıntılar CANLI yayında İZLEMEYİ UNUTMAYIN)

Yayın anında Fısıltı Haberlerii Sosyal Medya Hesaplarında Soru yamurunada tutulan Birinci'nin sorularına ve yorumlara sempatik yaklaşımlarla cevap veren Dr.Arslan,  gecenin izlenme ve dinlenme rekorları kırdı.  

Geceye Damga Vuran, Bilge Hastanesi Başhekim Yrd. Dr. Aydoğan Arslan,'a  Telefon ile Canlı yayana katılan  Gazeteci Yazar, Ali Osman Önder'in soru ve yorumları da Canlı yayına  renk karttı. 

TEKRAR İZLEMEYİ UNUTMAYIN.https://www.facebook.com/fisiltihaberleri/videos/1452059935166998

Fotoğraflar ve Kamera Aslı KILIÇ