Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 17-11-2021 18:04   Güncelleme : 17-11-2021 18:30

Ekin Uzunlar Rüzgârı Sakarya'da Esti,

Adapazarı Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ünlü sanatçı Ekin Uzunlar, Orhangazi Kültür Merkezi’nde sevenleri ile buluştu. Karadeniz yöresine ait şarkıların yanı sıra pop ve rock parçalarını da seslendiren sanatçının performansı büyük beğeni topladı Fısıltı Haberleri Haber Müdürü Aslı Kılıç Proğramı takip etti. .

Ekin Uzunlar Rüzgârı Sakarya'da Esti,

Uzunlar Engelli Dostu, 

Sanatçı Ekin Uzunlar Sakarya'nın tanınmış simalarından güzeller güzeli özel kız çocuğu Almira'ile gece proğram anında ilgilendi.

TEŞEKKÜRLER Uzunlar,

Haranları tarafında verilen çiçeği, Sanatçı Uzunlar, Dünyalar tatlısı Almira,hediye etti, Almiranın Mutluluğuna diyecek yoktu.

Adapazarı Kültür Sanat

Adapazarı Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kasım ayı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, Karadenizli ünlü sanatçı Ekin Uzunlar, Orhangazi Kültür Merkezi’nde sahne aldı.

 

Büyük Beğeni Topladı

Karadeniz yöresine ait şarkıların yanı sıra pop ve rock parçalarını da seslendiren sanatçının performansı büyük beğeni toplarken, Adapazarı Belediyesi Meclis Başkanvekili Mehmet Yılmaz, konser sonunda Uzunlar’a teşekkür ederek hediye takdim etti.

 

Uzunlar’dan Teşekkür

Adapazarılı hayranları ile buluşmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Ekin Uzunlar, “Çok güzel bir akşam yaşadık. Gösterilen ilgi ekip arkadaşlarımla beni çok mutlu etti. Bizlerle olan herkese, bu birlikteliği sağlayan Adapazarı Belediyemize, Başkanımıza ve tüm ekibe sonsuz teşekkürler. Adapazarı’nı çok seviyoruz. Yeniden görüşmek üzere.” diye konuştu.