Bölgesini Temsilen Almanya'da

İrfan Yıldız, Kilsan Tuğla Fabrikasının sponsorluğunda Bölgesi'ni temsilen Euro 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'na katıldı. Batı Karadeniz ve İstanbul Anadolu Yakası, Bursa, Bilecik, Yalova bayilerini de kapsayan geniş bir ekiple Almanya'da bulunan Yıldız, Türkiye Futbol Takımı'na destek vermek ve şampiyona heyecanını yerinde yaşamak için hazır bulundu. Almanya'daki bu renkli ve coşkulu atmosfer, futbol tutkunları ile iş dünyası temsilcilerini bir araya getirdi.

yakabet

İş Dünyası ve Spor Camiası Bir Arada

Euro 2024'te Türkiye'yi destekleyen İrfan Yıldız, hem iş dünyasının hem de spor camiasının dikkatini çekti. Almanya'daki turnuvada Türkiye'nin başarılı olması için ellerinden gelen desteği veren Yıldız; aynı zamanda ülkeler arası dostluk ve dayanışmanın da güzel bir örneğini sergiledi.

Hilmi Yıldız İnşaat'ın Spora Desteği

Bu organizasyon, Hilmi Yıldız İnşaat Yapı Malzemeleri Nakliyat Pazarlama Sanayi'nin, spor ve sosyal etkinliklere verdiği desteği bir kez daha gözler önüne serdi. İrfan Yıldız'ın Almanya'da yaşanan bu unutulmaz anları Türkiye'deki spor camiasına da taşımayı hedefliyor.