Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 09-07-2021 10:11   Güncelleme : 01-10-2021 16:11

First Lady Hülya Lüleci HÜR KELAM konuğu.

Hür FM’de Sabahattin Birinci’nin hazırlayıp sunduğu ‘Hür Kelam’ programının canlı yayın konuğu Toplumsal Dayanışma Ve Kadın Gelişim Derneği Başkanı First Lady Hülya LÜLECİ oldu.

First Lady Hülya Lüleci  HÜR KELAM konuğu.

Sakarya'nın Sevilen Radyolarından HürFm HÜR KELAM Prg. Yapımcısı Sayın, Sabahattin BİRİNCİ nin hazırladığı,  Proğram konuğu, Toplumsal Dayanışma Ve Kadın Gelişim Derneği Başkanı  First Lady Hülya LÜLECİ 'nin güler yüzü sempatik konuşmaları, Fısıltı HABERLERİ sosyal medya hesaplarında yayınlandı.

Geceye Damga vuran, Başkan Lüleci'nin güzeller güzeli kızı, Ece ÖZÇELİK Hür Kelam,Canlı yayın esnasında Konuklarımızın yaptığı doğum günü süprizi yaptı,  Doğum günü kutlanan  Ece ÖZÇELİK, Sevincini,  sevecen ve sempatik konuşmalarıylada gözlerden kaçmadı, 

Geceye Damga vuran bir başka isim de Huriye SARAÇ oldu.

Saraç canlı yayında mütavazi ve kibarlığından da taviz vermemekle kendilerine yöneltilen soruları sempatik davaranışları ile cevapladı.

Geçmişten Geleceği First Lady Hülya Lüleci kimdir ?  Sorularına Güler yüzle tebessüm ile geçmişten geleceğe yaşantısını duygu dolu sözleri ile anlattı.

Lüleci, Aile yapısının nasıl güçlü iradeli olduğunu, eşi ve çocuklarına olan bağlılığını anlatı.

Lüleci, Gerek Siyaset gerekte, Stk Kimliği ile Canlı Yayında  izleyici ve dinliyicilerine  beraberdi.

Başkan Lüleci, Zaman Zaman Siyasetcilere'de Tatlı  Sert Çıkışları oldu. (Ayrıntılar CANLI yayında İZLEMEYİ UNUTMAYIN)

Yayın anında Fısıltı Haberlerii Sosyal Medya Hesaplarında Soru yamurunada tutulan Birinci'nin sorularına ve yorumlara sempatik yaklaşımlarla cevap veren Başkana LÜLECİ gecenin izlenme ve dinlenme rekorları kırdı.  

Geceye Damga Vuran, Toplumsal Dayanışma Ve Kadın Gelişim Derneği Başkanı  First Lady Hülya LÜLECİ  Canlı yayında,  kızına yaptığı Doğum günü süprizi ile de geceye renk karttıl TEKRAR İZLEMEYİ UNUTMAYIN..