Siyaset
Giriş Tarihi : 15-02-2021 18:55   Güncelleme : 15-02-2021 19:00

Gençler Şehitlerimizi andı.

Sakarya’nın vatansever gençleri olarak şehitlerimizi andı.

Gençler Şehitlerimizi andı.

TGB Sakarya İl Başkanı Mete Utku KILIÇ konuya ilişkin

” ‘’Mehmetçiğin bir adım gerisindeyiz’’ sözleri, bizim için sadece basit bir slogan değil bir görev beyanıdır. Türk gençliğinin yüreği, vatanımızın her karış toprağında Türk milleti uğruna savaşan askerlerimizle birlikte atmaktadır. Ancak canıyla ve kanıyla mücadele eden Mehmetçiğimize saldırı, sadece dışarıdan gelmemektedir. Saldırı, milletin egemenliğini temsil eden ve ülkemizin en yüce kurumu olan Meclisimizden, terörün siyasi ayağından gelmektedir. HDP mecliste barındıkça, teröre karşı kesin zafer kazanılamaz. Meclise teröristi almak, Mehmetçiği sırtından vurmaktır.” dedi.

Türk devleti; ABD tarafından fonlanan, Türkiye’yi bölmeye ve karıştırmaya çalışan HDP’yi kapatmalıdır. Bu, hem Mehmetçiğimizin mücadelesini başarıya ulaştıracak hem de şehit ailelerinin yarasına merhem olacaktır.

 

Atatürk gençliği olarak, Sakarya’nın vatansever gençleri olarak; tüm şehitlerimize söz veriyoruz! HDP kapanana kadar, ‘’Kahrolsun HDP, Kahrolsun PKK’’ demekten vazgeçmeyeceğiz. Mehmetçiğimizi, arkadan vurmaya kalkan hainlere karşı kendimizi siper edeceğiz. Türkiye’yi bölmeye çalışan emperyalistlere asla izin vermeyeceğiz.

PKK’lı teröristlerce şehit edilen vatandaşlarımızı rahmetle anıyoruz, milletimizin başı sağ olsun.