Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 06-08-2021 19:17   Güncelleme : 06-08-2021 19:23

‘Halkın yaşam standartını yükseltmek için çalışıyoruz’

Adapazarı Karaman Mahallesi Muhtarı Mustafa Çalık, Karaman Mahallesi’nde bulunan ‘Engelsiz Millet Bahçesi’nde dün basın mensuplarını sabah kahvaltısında ağırladı. Yapılan hizmetleri paylaşan Muhtar Çalık, “Her şey mahallemizin daha güzel olması için” dedi.

‘Halkın yaşam standartını yükseltmek için çalışıyoruz’

SON DÖNEMDE YAPILAN ÇALIŞMALARI AKTARDI

Karaman Mahallesindeki yapılan çalışmaları tanıtmak, beklenti ve sorunları görüşmek üzere kahvaltılı bir basın toplantısı düzenleyen Karaman Mahallesi Muhtarı Mustafa Çalık, mahallede son dönemde yapılan hizmetleri anlattı.

Sakarya’nın 1999 Depremi sonrası yeni yerleşim bölgelerinden olan 20 bin nüfusa sahip Karaman Mahallesi’nde bugüne kadar yapılan hizmetleri basın mensuplarına aktaran muhtar Mustafa Çalık, mahallenin gelişmesi için aralıksız çalıştıklarını ifade etti.

 

‘SÖZÜ VERİLEN HİZMETLE YERİNE GELDİ’

Basın mensuplarının, çalışmalar ve projeler ile ilgili sorularını da yanıtlayan muhtar Çalık, mahallenin ihtiyaç ve beklentilerini yetkililere ileterek her zaman diyalog halinde olduklarını belirtti. Karaman Mahallesi’ne sözü verilerek yapılan hizmetler için yerel yönetimlere teşekkür ettiklerini ifade eden Muhtar Çalık, “Mahallemizde Sakarya Büyük şehir Belediyesi tarafından yapılan Engelli ve Engelsiz Aile Çay Bahçesi’nde Sakaryamızın çok değerli basın mensupları ve yol arkadaşlarımız ve ağabeylerimiz, Adapazarı Belediyesi Meclis Üyemiz Faik Bey ile kahvaltıda bir arada olduk. 

Amacımız halkımızın yaşam kalitesini yükseltecek hizmetleri sağlamak. Bütün gayretimiz Karamam Mahallesi’nin değerli sakinleri için. Bu yönde ‘mahallemize biraz daha nasıl hizmet alabiliriz’ diye çalışıyoruz.

Mustafa Çalık – Karaman Mahallesi Muhtarı

YETKİLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Mahallemizde yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Ekrem Yüce başta olmak üzere Adapazarı Belediye Başkan Mutlu Işıksu’ya, halkımız adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sabahattin BİRİNCİ / Sakarya

(Fotoğraflar: Aslı KILIÇ)