Fısıltı HABERLERİ
HV
08 AĞUSTOS Pazartesi 10:00
Advert

Haluk Levent: Yangın helikopteri kiralamak için memurun eşine şarkı söyledim

Haluk Levent, 28 Temmuz'da başlayarak Türkiye'nin birçok bölgesinde 15 gün boyunca süren orman yangınlarına havadan müdahale için kiraladıkları helikopter hakkında açıklama yaptı.

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 28-08-2021 20:50   Güncelleme : 29-08-2021 17:31
Haluk Levent: Yangın helikopteri kiralamak için memurun eşine şarkı söyledim

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sahneye çıktı. Levent, orman yangınları sırasında helikopter kiralarken bürokrasiye takıldıklarını, çözüm için yetkili memurun eşine telefonda şarkı söylediğini anlattı.
 
Kurucusu olduğu AHBAP platformunda yaptığı yardım ve paylaşımlarla gündemden hiç düşmeyen, paylaşmayı, çoğaltmayı yaşam şekli edinen Haluk Levent, bu kez de 59. Uluslararası Bursa Festivali’nde Bursalı ahbaplarıyla buluştu.
 
Bursa’ya 28 yıldır geldiğini ve konserler verdiğini anlatan Haluk Levent, “Bursa’ya dair güzel anılarım var. Ancak Bursa Festivali’nde ilk defa sahne alıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
 
AHBAP organizasyonuyla ilgili yaşadığı anılardan da bahseden Levent, bir helikopter kiralama işinde bürokrasiye takıldığını, işi çözmek için yetkili memurun eşine telefonda şarkı söylediğini anlattı. Anlattığı anılar ve destekleri için seyircilerden büyük alkış alan Haluk Levent, 2019 yılında hayatını kaybeden kanser hastası Neslican Tay’ı da anarak, onun sevdiği bir şarkısını da söyledi.

AdminAdmin

YORUMLAR
googled76c09b3f2a10360.html