Fısıltı HABERLERİ
HV
30 HAZİRAN Perşembe 02:23
Advert Advert

HAYRİ AKÇA – SENİ SEVİYORUM

90'lı yıllarda ilkokul son sınıfta Antalya'lı bir öğrencinin müzik dersinden zayıf not almasıyla başlayan müzikal yolculuğu,, Selami Şahin, Hayri Akça, Seni Seviyorum, #magazin #istanbul #izmir #ankara #tarz #model #tbt #magazine #moda #butik #streetstyle #ayakkabi #stil #turkey #kombin #fashionblogger #bodrum #haber #ootd #pantolon #edirne #çorlu #mont #çerkezköy #eşofman #üniversitesi #sort #yelek #saray #germany

MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-05-2022 11:34   Güncelleme : 19-05-2022 11:35
HAYRİ AKÇA – SENİ SEVİYORUM

Selami Şahin onayında

HAYRİ AKÇA – SENİ SEVİYORUM

Disiplinli bir Subay olan babasının okul karnesine bakarak "bir şarkı da mı söyleyemedin yazıklar olsun" sözüne çok içerlemesi üzerine başladı.

Öğretmenlerinin ve okul aile birliğinin tavsiyesi ve desteği ile Mûsikî Cemiyeti ve Konservatuvar eğitimleri ile müzikal hayatına yön verdi. Eğitmenlik ve Konservatuarda İcra heyeti Solistliği de yapan Akça, birçok konser ve programlarda sahne aldı.

Birçok kez Trt radyo ve Tv programlarında da yer alan sanatçı ilk albüm çalışmasını , bestelerine ve icralarına gönülden sevgi duyduğu değerli Sanatçı&BesteciSelami Şahin'in "Seni Seviyorum" isimli eseri ile müzik severlerin beğenisine sunmuştur . Şarkının aranjörlüğüne Fırat Özbaylar, klip yönetmenliğine Ali Eşitmez eşlik etmiştir.

Şu sıralar değerli Sanatçı&BesteciSezen Aksu'nun "Tükeneceğiz" ve sözü-müziği kendisine ait "Herşeyimsin Sen " isimli şarkıların stüdyo çalışması devam etmektedir. Antalya'lı sanatçı Akça yeni şarkılarıyla kulaklarda hoş bir seda bırakmaya devam edecek...

Klip Linki :

https://www.youtube.com/watch?v=E3b6kNihCqk

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
jilllp18 1 ay önce
Best Nude Playmates
Michaelfup 1 ay önce
электро эпиляция
https://vk.com/epilyciy_shulepova