Gündem
Giriş Tarihi : 05-08-2021 10:46   Güncelleme : 24-08-2021 18:38

Herkes Sakaryalı itfaiyecinin sözlerini konuşuyor

Sakaryalı itfaiyeci Murat Akbaş; “Olay yerini gören, yaşayan biziz gelsinler de görsünler devlet yok diyenlere ders olsun bu, biraz utansınlar"

Herkes Sakaryalı itfaiyecinin sözlerini konuşuyor

Ülke genelinde süren orman yangınlarını söndürme çalışmaları sürüyor. Bu kapsamda Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı da yangın bölgelerine 3 itfaiye aracı ve 6 personelini gönderdi. Sakarya’dan, Antalya’ya göreve giden itfaiyeci Murat Akbaş’ın bölgede çekilerek sosyal medyaya yüklenen videosu defalarca paylaşıldı.

TIKLA İZLE,  https://www.facebook.com/watch/?v=222406659662694

Sosyal medyada yapılan paylaşımlara yönelik konuşan itfaiye eri Murat Akbaş, “Bizim ikinci gün ama bizden önce gelen birinci ekip var onların bugün beşinci günleri. Bu işin yorgunluğu olmaz, hissetmezsiniz. Sadece gece istirahata çekilirseniz o zaman yorgunluğu hissedebiliyorsunuz. Bitecek bu iş; her şeyi ile devlet burada, helikopteri uçağı. Neredeyse helikopterler birbirlerine vuracak diye korkuyor, endişeleniyoruz. Ama sosyal medyada bakıyoruz ki sanki hiçbir şey yok. Ne helikopter, ne uçak varmış gibi insaf ya. Olay yerini gören, yaşayan biziz gelsinler de görsünler devlet yok diyenlere ders olsun bu, biraz utansınlar” ifadelerine yer verdi.

Öte yandan AK Parti İl Başkanı Yunus Tever de videoyu paylaşırken şu ifadelere yer verdi;
“Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesaplarından da paylaşılan video, büyük beğeni topladı. Algıya ve yalana verilebilecek en güzel cevabı Sakaryalı hemşehrimiz vermiş. Bu aziz millet; yangınlarla mücadele ederken yalan, iftira ve kara propagandayla arkadan vuranlara da papuç bırakmaz evelallah. Birlik ve beraberlik içerisinde bugünleri de atlatacağız inşallah.

 

 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ,

https://www.instagram.com/fisiltihaberleri/

https://twitter.com/Fisiltihaberler

https://www.facebook.com/fisiltihaberleri/

Youtube   FISILTI HABERLERİ

https://www.tumblr.com/blog/fisiltihaberleri

https://www.linkedin.com/in/f%C4%B1s%C4%B1lt%C4%B1haberleri%CC%87/