Sağlık
Giriş Tarihi : 04-03-2021 17:30   Güncelleme : 04-03-2021 17:55

İl Emniyet Müdürü Kaya, Sakarya’da denetimleri sıklaştırıldı,

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yeni normalleşme dönemi kapsamında 260 bin personel ile denetim yapılacağını duyurmasının ardından korona virüs haritasında çok yüksek riskli bölgede yer alan Sakarya’da, denetimler devam ediyor.

İl Emniyet Müdürü Kaya, Sakarya’da denetimleri sıklaştırıldı,

Çok yüksek risk grubundaki Sakarya’da denetimle Hız verildi.

Sakarya Merkez Olmak Üzeri İl ve İlçelerde Sıkı Denetimler İl Emniyet Müdürü Fatih KAYA'nın gözetiminde uygulama noktalarında devam ediyor.

Uygulama noktasında tek tek durdurulan araçlarda denetime tabi tutuldu. Uygulamalar havadan da görüntülendi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sosyal medya hesabından yeni normalleşme dönemi kapsamında 260 bin personel ile denetim yapılacağını duyurmuştu. Bu doğrultuda korona virüs haritasında çok yüksek riskli bölgede yer alan Sakarya’da, denetimler sıklaştırıldı.

Vakaların en aza indirgenmesi için şehrin muhtelif yerleri ve giriş çıkışlarında denetimleri gerçekleştiren polis ekipleri, araçları tek tek durdurarak HES kodu ve GBT sorgulaması gerçekleştirdi.

Öte yandan, korona virüs haritasında yüksek riskli bölgede yer alan Sakarya’nın vaka sayılarının en aza indirgenmesi ve tedbirlere riayet edilmesi konusunda Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’da sosyal medya hesabından sık sık uyarılarda bulunuyor.