Fısıltı HABERLERİ
HV
22 TEMMUZ Pazartesi 07:52

İş ve siyaset dünyası Memişoğluların görkemli düğününde bir araya geldi

Sakarya'nın önde gelen ailelerinden Memişoğlu (Yeşil) ve Topaloğlu aileleri, evlatları Ramazan ve Ayşenur'un mutluluğunu paylaşmak üzere iş, siyaset, spor, esnaf, medya, askeri, meclis üyeleri ve daire müdürlerinin katılımıyla görkemli bir düğün organize etti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-07-2024 18:26
İş ve siyaset dünyası Memişoğluların görkemli düğününde bir araya geldi

Sakarya’nın önde gelen ailelerinden görkemli ve nezih bir düğün

Peruze ve merhum Enver Yeşil çiftinin Sakarya Büyükşehir Belediyesi personeli olan oğlu Ramazan Yeşil ile Safure ve Ahmet Topaloğlu çiftinin güzel kızı Ayşenur, Gülpınar Tesisleri'nde gerçekleşen nezih ve görkemli nikah ve düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi. Çift, kalabalık şahitler huzurunda "evet" diyerek, bir ömür boyu sürdürecekleri mutluluklarını resmileştirdi.

Düğüne katılan önemli isimler

Sakarya’nın tanınmış ve Erenler’in sevilen iş insanlarından, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Geçmiş dönem Meclis Üyesi Recep Memişoğlu'nun (Yeşil) kardeşi olan Ramazan ile Ayşenur çiftinin nikahını Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç kıyarken, şahitliklerini ise birçok önemli isim üstlendi.

Şahitler arasında Bilim, Sanayi ve Teknoloji geçmiş dönem Bakan Yardımcısı ve Sakarya geçmiş dönem Milletvekili Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, Sakarya geçmiş dönem Milletvekili Recep Yıldırım, Sakarya Devlet Hastanesi geçmiş dönem Başhekimi ve Medar Hastanesi KBB Operatör Doktoru Cevdet İzmirli, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Enver Toçoğlu, Pamukova geçmiş dönem Belediye Başkanı Güven Övün, Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, MHP Erenler İlçe Başkanı Mustafa Tamer, Hak-İş Sakarya İl Başkanı ve Hizmet-İş Sakarya Şube Başkanı Mesut Gökdemir, SASKİ Genel Müdürü Yiğit Turan, Adapazarı Belediyesi Meclis Üyeleri Levent Tunç ve Behlül Bayrak, Erenler Belediyesi Meclis Üyeleri Erdal Köse ve Şaban Süleyman, Ünal Canay, SATSO Meclis Üyesi Adem Bilgen, Sakarya Katlıpazaryeri Alışveriş Merkezi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Demir, AK Yudum Grup Kurucu Genel Müdürü Adil Tekdemir, Milli Satranççı, Avrupa Şampiyonu Berkay Çelik, Sakaryalı Ses Sanatçısı Akif Yener, Arifiye Belediye Başkan Aday Adayı Erkan Azman, Geçmiş dönem Meclis Üyeleri yer aldı.

Görkemli Nikah Töreni

Nikah töreni, davetlilerin alkışları eşliğinde gerçekleşti ve çift, ömür boyu sürecek mutlulukları için imzalarını attı. Düğün, tüm katılımcılar için unutulmaz anılarla dolu bir geceye dönüştü. Sakarya'nın iş ve siyaset dünyasının buluştuğu bu özel gün, bölge için de önemli bir sosyal etkinlik olarak kayıtlara geçti.

Memişoğlu ve Topaloğlu aileleri, evlatlarının bu mutlu gününü paylaşan tüm misafirlere teşekkürlerini sunarken, yeni evli çift Ramazan ve Ayşenur Yeşil, düğün boyunca gösterilen ilgi ve sevgi karşısında duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Levent CANDANLevent CANDAN

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR