Fısıltı HABERLERİ
HV
18 MAYIS Çarşamba 21:43
Advert

İYİ Parti Sakarya teşkilatı Pamukova'da

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İYİ Parti Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Pamukova'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Siyaset
Giriş Tarihi : 30-03-2022 14:47   Güncelleme : 30-03-2022 14:50
 İYİ Parti Sakarya teşkilatı Pamukova'da

Hayırlı olsun ziyareti İYİ Parti Sakarya ve İYİ Parti Pamukova Heyeti ilk olarak Pamukova Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı’na seçilen Yılmaz İri’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar dilediler. İYİ Parti heyeti daha sonra Pamukova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na tekrar seçilerek güven tazeleyen Sabri Günay’ı makamında ziyaret ettiler. 

İstişarelerde bulundular Başkan Kılıçaslan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Pamukova muhtar ziyaretleri kapsamında Yenice ve Cumhuriyet  mahallesi muhtarlarıyla bir araya geldi. İlk ziyaretini Yenice mahalle muhtarı Hakkı Güneş'e yapan Başkan Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, istişarelerde bulundu. Daha sonra Cumhuriyet  mahalle muhtarı Samet Atmaca'yı ziyaret eden İYİ Parti Sakarya ve Pamukova Heyeti, çalışmalar hakkında bilgi alarak, mahalle sakinlerinin muhtarlara ilettiği talepleri dinledi.   ''Muhtarlar, Demokrasinin ilk halkası'' Muhtarların mahalle sakinlerinin temsilcisi olduğunu ifade eden İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan: “Muhtarlar yerel demokrasimizin ilk halkasıdır. Bu sebepledir ki muhtarlar yerel yönetimlerin gözü ve kulağıdır. Çünkü mahalle sakinleri istek, talep ve sorunlarını ilk olarak muhtarlarımıza iletir'' dedi.  Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden mahalle muhtarları Başkan Kılıçaslan'a verdiği destek için teşekkür etti.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR