Siyaset
Giriş Tarihi : 21-01-2021 09:40   Güncelleme : 21-01-2021 09:54

Kılıçdaroğlu Sakarya'da

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Sakarya'ya geldi. Adapazarı İlçe Örgütünün ramada otelde düzenlediği kanaat önderleriyle sohbet toplantısına katıldı.

Kılıçdaroğlu Sakarya'da

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Sakarya'ya geldi. Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Adapazarı İlçe Örgütü tarafından düzenlenen Kanaat Önderleri toplantısında şehrin değişik meslek gruplarından kişilerle şehrin ve ülkenin sorun ve çözüm önerileriyle ilgili görüş alış verişinde bulundu.Tüm soruları dikkatle not alıp tek tek cevapladı. Chp iktidarında bu sorunları yine ilgili paydaşlarla iletişimi sürdürerek çözeceklerini vurguladı.

Kılıçdaroğlunu 40  kanaat önderiyle buluştu,

Toplantıya Gelecek Partisi eski İl Başkanı Ender Serbes, Pamukova eski Belediye Başkanı Cevat Keser, Enver Toçoğlu, Tuncer Tepe gibi isimler de katıldı.

Adapazarı İlçe Örgütü tarafından bir otelde düzenlenen kanaat önderleriyle sohbet toplantısına katılan Kemal Kılıçdaroğlu'na CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve PM üyesi Ayça Taşkent, İl Başkanı Ecevit Keleş, Fusun Çetin de eşlik etti. 

AŞKIN OKTAY