Fısıltı HABERLERİ
HV
21 TEMMUZ Pazar 20:30

Koray Oktay Özten; seçim öncesi Akçakamış Mahallesi'nde halkla buluştu

Söğütlü Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi (BBP) Söğütlü Belediye Başkan Adayı Koray Oktay Özten, 31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlere sadece 3 gün kala, yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor.

SİYASET
Giriş Tarihi : 28-03-2024 17:21
Koray Oktay Özten; seçim öncesi Akçakamış Mahallesi'nde halkla buluştu

Özten, halkın sevgi ve desteğiyle karşılanıyor ve vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözümler sunmak için çaba harcıyor.

Son olarak, Akçakamış Mahallesi'nde gerçekleştirilen bir etkinlikte, bayanlarla da yakından ilgilenen Özten, mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Toplantıya çok sayıda değerli büyük, abi, kardeş ve genç katıldı. Özten, katılımcılara ilçeye kazandırılan ve kazandırılması planlanan projeler hakkında detaylı bilgi verdi.

Akçakamış Mahallesi sakinlerinin sıcak misafirperverliği ve samimi sohbetleri için teşekkür eden Özten, vatandaşların destek ve ilgisiyle motive olduklarını belirtti. Seçim çalışmaları kapsamında halkla doğrudan temas halinde olan Özten, onların beklenti ve taleplerini anlamak ve çözümler üretmek adına aktif bir rol üstleniyor.

Özten'in bu samimi ve yakın ilişkileri, yerel seçimlerde destek bulması ve halkın güvenini kazanması açısından büyük önem taşıyor. Söğütlü'de yaşayanlar, adaylarını doğrudan tanıma ve onların projelerini dinleme fırsatı buldukları için memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Özten'in çalışmaları, yerel yönetimde halkın katılımını ve memnuniyetini artırmaya yönelik önemli adımlar olarak değerlendiriliyor.

 

Levent CANDANLevent CANDAN

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR