Gündem
Giriş Tarihi : 19-05-2021 21:20   Güncelleme : 19-05-2021 23:54

Kudüs bizim kırmızı çizgimiz.

Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi tarafından İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yaptığı saldırıları kınamak için Demokrasi Meydanında Mitingi Aratmayacak BASIN açıklaması düzenlendi.

Kudüs bizim kırmızı çizgimiz.

Kanayan bir yara gördüm mü yanar ta ciğerim, 
Onu dindirmek için kamçı yerim, çifte yerim! 
Adam aldırmada geç git! , diyemem aldırırım. 
Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Kudüs sevdalılarına selam olsun.

FİSİLTİ HABERLERİ CANLI YAYI SEYRETMEK İÇİN LİK TIKLAYIIZ...

https://www.facebook.com/fisiltihaberleri/videos/2027144287425440https://www.facebook.com/fisiltihaberleri/videos/2027144287425440

Milli Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneği tarafından düzenlenen programa, Sakaryalılar ile burada yaşayan Filistin, Suriye ve Iraklılar katıldı.
Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda, Türkiye ve Filistin bayrakları ile "Filistin'e özgürlük" yazılı dövizler taşıyan katılımcılar, tekbir getirdi, "Hamas'a selam direnişe selam" şeklinde slogan attı.
Ezgi ve marşların seslendirildiği programda konuşma yapan Anadolu Gençlik Derneği Sakarya İl Başkanı Ali Ahmet Çelik, İsrail'i kınamanın ötesine geçilerek her türlü ilişkinin kesilmesi gerektiğini ifade etti.
İslam ülkelerine birlik olma çağrısında bulunan Çelik, Kudüs özgürlüğüne kavuşuncaya dek mücadelelerini sürdüreceklerini dile getirdi.
Program, Tarihi Orhan Camisi imam hatibi Mustafa Aydın'ın yaptırdığı dua ile sona erdi.