Fısıltı HABERLERİ
HV
22 TEMMUZ Pazartesi 07:07

Kuzey Kobaş'ın Sünnet Cemiyeti Serdivan'da coşkuyla kutlandı

Ünlü isimlerin katılımıyla görkemli bir tören gerçekleşti. Türkiye Akdeniz Avrupa Dünya Karate Federasyonları Hakem Üyesi ve ASKF Başkan Yardımcısı Uğur Kobaş ile Beden Eğitimi Öğretmeni eşi Berrin Kobaş, oğulları Kuzey Kobaş'ın sünnet cemiyetini Serdivan Moon Davet Salonu'nda gerçekleştirdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-06-2024 18:03
Kuzey Kobaş'ın Sünnet Cemiyeti Serdivan'da coşkuyla kutlandı

Spor, iş, siyaset, medya, muhtar, askeri ve esnaf camiasından çok sayıda tanınmış ismin katıldığı tören, büyük bir coşkuyla kutlandı.

 

Katılımcılar arasında önemli isimler vardı

Kuzey Kobaş'ın sünnet cemiyetine; TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi ve AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, MHP MYK Üyesi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi MHP Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül,

Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız, Söğütlü Belediye Başkanı Selçuk Kurt, SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan, CHP GİK Üyesi Ecevit Keleş, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Erdal Erdem, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Engin Kahraman, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, Serdivan Belediye Başkan Yardımcısı Adem Kıyak, Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Müjdat Çetin, RATED Başkanı Remzi Adıyaman, CHP Sakarya İl Başkanı Oğuzcan Curoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sungur Mehmet Yeni, Sakarya Büyükşehir Belediye Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Orhan Bayraktar, Hendek eski Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Geyve eski Belediye Başkanı Metin Atalay, Erenler eski Belediye Başkanı Rahmi Şengül, Pamukova eski Belediye Başkanı Güven Ovün, Sakarya Abhaz Derneği Başkanı Oral Kobaş, Pankobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Kakasakal SATSO Belediye Meclis Üyeleri Adem Bilgen, Behlül Bayrak, SASKİ Genel Müdürü Yiğit Turan, DP GİK Üyesi Ali Dünya ve DP Parti Sakarya İl Başkanı Zafer Adalet gibi önemli isimler katıldı. Ayrıca Kobaş ailesinin uzak ve yakından gelen dost ve akrabaları da bu özel günü paylaşmak için hazır bulundu. Düğüne gelemeyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ile AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya, yolladığı telgrafı ile tebrik ederken, Sakarya eski İl Emniyet Müdürü olan Diyarbakır Emniyet Müdürü Fatih Kaya ise çelenk yolladı.

Duygusal ve eğlenceli anlar bir arada

Kuzey Kobaş, annesi Berrin Kobaş ve babası Uğur Kobaş'ın ellerini tutarak davetlilerin alkışları arasında salona giriş yaptı. İlk dansını annesiyle yapan Kuzey, babasıyla da Zeybek oynadı. Tören boyunca çocuklar için çeşitli animasyon gösterileri düzenlendi ve davetliler çalan müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

Kuzey Kobaş'ın sünnet cemiyeti, hem duygusal hem de eğlenceli anlarla dolu bir etkinlik olarak hafızalarda yerini aldı.

Levent CANDANLevent CANDAN

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR