Fısıltı HABERLERİ
HV
27 HAZİRAN Pazartesi 02:24
Advert Advert

Liseli Kız Öğrenciler Yaz Etkinliklerinde Buluşuyor..

Anadolu Gençlik Derneği'nden Yaz-Et Kampı

Gündem
Giriş Tarihi : 09-06-2022 10:57   Güncelleme : 09-06-2022 14:12
Liseli Kız Öğrenciler Yaz Etkinliklerinde Buluşuyor..

Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Kadın Kolları Lise Komisyonu Başkanı Sevdenur ARSLANTAŞ Yaz-Et Kampı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Anadolu Gençlik Derneği, yaz tatiline sayılı günler kala binlerce öğrencinin katılacağı ‘Yaz Etkinlikleri’ne hazırlanıyor. ‘Bu Yaz Bizimle Başka Olacak’ sloganıyla kolları sıvayan AGD her sene olduğu gibi bu sene de Türkiye’nin dört bir yanında, bütün il ve ilçelerdeki temsilciliklerinde Yaz Etkinlikleri düzenleyecek. Her yaz tatilinde binlerce öğrencinin güvenle ve mutlulukla katıldığı Yaz Etkinlikleri, bu yıl 27 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek.

Başkan Birinci ;  Serdivan ilçemizde 27 Haziran- 22 Temmuz tarihleri arasında liseli kız öğrencilerimizle 1 aylık Yaz- Et Kampı yapacağız. Yaz Etkinliklerinde ilk amacımız , Liseli  Öğrencilerle Sosyal Sorumlukuk projeleri, Atölye çalışmaları, Geziler, Temel Dini Bilgiler ve öğrencilerin kişisel gelişimine katkı sağlayacak dersler de yer alacak. Hedefimiz gençlerimizle kaliteli vakit geçirip eğlenerek öğrenmek.

‘Önce Ahlak ve Maneviyat’ sloganıyla kırk yedi yıldır ülkemizde gençliğe yönelik en hayırlı çalışmaları yapan Anadolu Gençlik Derneğimizin temsilciliklerine veli ve öğrencilerimizi Yaz Etkinlikleri için bekliyoruz.”

Kayıt için afişimizdeki numara ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Abdullah BİRİNCİAbdullah BİRİNCİ

YORUMLAR