Fısıltı HABERLERİ
HV
04 EKİM Salı 09:12

Logo Ventures’ın 5 girişimi Startup 100 listesinde

Fast Company Türkiye tarafından açıklanan, Türkiye’nin en başarılı girişimlerinin yer aldığı Startup 100 listesi yayınlandı. Listede Logo Ventures’ın 5 portföy girişimi de kendilerine yer buldu.

gundem
Giriş Tarihi : 20-09-2022 11:20
Logo Ventures’ın 5 girişimi Startup 100 listesinde

Türkiye’nin en başarılı startupları listesi açıklandı. Listede yer verilen 100 girişimin içerisinde Logo Ventures’ın 5 portföy girişimi yer aldı. Listede yer alan girişimler Evreka, Inooster, V-Count, Vispera ve Wask oldu.

Geleneksel iş yapış şekillerini değiştiren takımlara yatırım yapan Logo Ventures, teknoloji alanında faaliyet gösteren, hızlı büyüyen ve global pazarlarda etkin yer edinebilecek girişimlere yatırım yapıyor. Fon, yatırım yaptığı girişimlere Logo’nun stratejik ve operasyonel tecrübelerini aktararak girişimlerin hedeflerine ulaşmalarında etkin bir rol oynamayı hedefliyor.

“Emeklerimizin karşılığını almak bizi oldukça şevklendiriyor”

Startup 100 listesinde girişimleriyle yer bulmalarına ilişkin açıklamalarda bulunan Logo Ventures Yönetici Ortağı Merve Zabcı, “Türkiye’nin en başarılı startupları listesinde 5 girişimimizle yer almak bizim için mutluluk ve gurur verici bir durum. Yatırım yaptığımız her şirkette başarı için harcanan ciddi bir mesai ve emek var. Bu emeklerin karşılığını görebilmek bizi gelecekte yapacağımız çalışmalar için şevklendiriyor. Logo Ventures olarak, önümüzdeki dönemde B2B (işletmeden işletmeye) dikeyinde yer alan yazılım şirketlerine yatırım yapmaya ve başarıya ulaşmaları için destek olmaya devam edeceğiz. Ülkemizde hızla gelişen bir startup ve yatırım ekosistemi var. Biz de bu ekosistemin bir parçası olarak üzerimize düşeni yapmayı sürdüreceğiz.”dedi.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR