Trabzonlu işadamı Mehmet Şahin’in sahibi olduğu ve dört yıldır Sakarya’da hizmet veren Makili Home Mobilya Satış Mağazası, Bulvar Şubesi'ni açılışa özel indirimli fiyatlarla müşterileriyle buluşturdu. Mehmet Şahin’in ev sahipliği yaptığı açılış törenine Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta, SATSO eski Başkanı ve Kent Konseyi Başkanı Erol Öztürk, MHP Sakarya İl eski Başkanı, Trabzonlu İşadamı Tayyib Kaba, AK Parti Sakarya İl Yönetim eski Üyesi Fevzi Gürsoy, Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Sakarya İl Temsilcisi Levent Candan, Sakarya Medya Derneği Başkanı Mehmet Saglam ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış boyunca davetlilerle yakından ilgilenen mağaza sahibi Mehmet Şahin, hem mağazanın yeni şubesini tanıttı hem de konuklarına özel ikramlarda bulundu. Açılışta konuşma yapan Mehmet Şahin, Sakarya halkına duyduğu teşekkürleri ileterek, "Makili Home olarak kaliteli mobilya anlayışımızla hizmete devam edeceğiz. Yeni şubemizin de ilgi göreceğine inanıyorum" dedi.

Makili Home Mobilya Satış Mağazası'nın yeni şubesi, sunduğu geniş ürün yelpazesi ve cazip fiyat avantajlarıyla mobilya arayışında olan müşteriler için yeni bir adres olacak. Açılışa özel indirimlerin ise kısa bir süre devam edeceği belirtildi.