Fısıltı HABERLERİ
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 14:05

Millete hizmetin şeref anı: Milletvekili Ali İnci, Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret etti

Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü Mustafa Bulut'un ev sahipliğinde gerçekleşen bir an, Sakarya Milletvekili Sakaryalı Milletvekili ve 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci'nin okulu ziyaretiyle taçlandı.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 12-05-2024 11:56
Millete hizmetin şeref anı: Milletvekili Ali İnci, Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret etti

Yaklaşık 2 saat süren ziyarette, Sayın İnci okulun her birimini gezdi ve detaylı bilgi aldı. Okulundaki geçmişine dair anılarını paylaşırken, öğrencilik yıllarındaki izlerini yeniden keşfetme fırsatı buldu.

Sayın İnci, Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin ulusal ve uluslararası alandaki başarılarını yakından takip ettiğini ve bu başarıları gururla izlediğini ifade etti. Okulun kazanımlarını kutlarken, gelecekte de desteklerini sürdüreceği sözünü verdi.

Ziyaret sırasında Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürvekili Sayın Ahmedlatif Şahin de hazır bulundu ve ziyaretin verimli geçmesine katkıda bulundu.

Okul yönetimi, Sayın İnci'ye ziyareti için teşekkürlerini iletti ve milletvekilinin ilgi ve destekleriyle daha da güçleneceklerine inandıklarını belirtti.

 

Levent CANDANLevent CANDAN

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR