Fısıltı HABERLERİ
HV
27 HAZİRAN Pazartesi 02:47
Advert Advert

MOTOSİKLETİN ÖMRÜNÜ UZATMANIN YOLU YAMAHA TECRÜBESİYLE BAKIM

Kusursuz teknoloji ve konforu uzun yıllar kullanabilmenin tek yolu orijinal bakımdan geçiyor. Yamaha tecrübesi ve kalitesi ile verilen bakım hizmetleri motosikletin sorunsuz işleyişinin yanı sıra yüksek 2. el değeri ile kullanıcıya önemli derecede ekonomik fayda sağlıyor.

Teknoloji
Giriş Tarihi : 09-06-2022 19:40   Güncelleme : 09-06-2022 19:43
MOTOSİKLETİN ÖMRÜNÜ UZATMANIN YOLU YAMAHA TECRÜBESİYLE BAKIM

İleri teknolojiye sahip bir motosiklet aldınız, özgürce rüzgârı hissederek yol alıyorsunuz. Konforunuz için düşünülen tüm fonksiyonlar tıkır tıkır işliyor. Bu mutluluğun uzun sürmesi için atılması gereken en önemli adım uzmanından servis bakımı yaptırmak. Tüm dünyada milyonları peşinden sürükleyen Yamaha Motor kusursuz teknoloji sunmanın yanı sıra kusursuz müşteri deneyimi için kendi teknolojisini en iyi anlayan uzmanlarla yetkili noktalarında servis hizmeti veriyor.

Yüksek 2. El değeri için orijinal bakım şart.

Modeli her ne olursa olsun uzun yıllar ve sınırsız kilometreler boyunca motosikletin sorunsuz kullanılabilmesi, maksimum performans sergileyebilmesi için Yamaha servisleri kesinlikle ilk tercih olmalı. Motosiklete yüzde yüz uyumlu orijinal yedek parçalar ile düzenli periyodik bakım ve uzmanından alınan servis hizmetleri, Yamaha motosikletin performansını uzun yıllar boyunca korumasını sağlıyor. Bu aynı zamanda motosikletin 2.el değerini de yükseltiyor. Oluşabilecek herhangi bir arızanın önüne geçebilmek ve yüksek 2. el değeri servis kullanımının en büyük ekonomik faydası.

Yetkili Yamaha servislerinde modele göre farklılaşacak şekilde 14 noktadan başlayarak 40 noktaya kadar bakım kontrolü yapılıyor. Türkiye’nin her noktasında aynı servis standartlarında hizmet verilen yetkili Yamaha servislerinde motosikletin bakımı yapılırken motosiklet sahibinin bekleme süresini en konforlu geçirmesi için özel alanlar yer alıyor. Kullanılan orijinal yedek parçalara verilen 1 yıl garanti haricinde sunulan hizmetin de garantisi bulunuyor. Yamaha’nın yaşam boyu Yamaha müşterisi yaratma amacına yönelik benimsediği Kando felsefesi kullanıcının hayatına motosikletin ilk girdiği saniyede hissediliyor.

Daha uzun motor ömrü ve daha üstün performans için Yamalube...

Motosikletin bakımları esnasında kullanılan aracın DNA’sına uygun motor yağı da oldukça önemli. Yamaha’nın geliştirdiği Yamalube motor yağı, her zaman maksimum performansı ortaya çıkarıyor ve araçların ömrünü uzatıyor. Motor yağı, motorun çalışması ve performansı için hayati önemdedir ve etkinliği kullanımla birlikte kademeli olarak azalır. Yetkili Yamaha Servis’lerinde bakım esnasında kullanılan Yamalube yağları yüksek ince tabaka dayanıklılığı ile daha seri vites geçişine olanak sağlıyor, motor ve şanzımanı koruyarak daha uzun motor ömrünü garanti ediyor.

Bakımı temizlikle ile tamamlayın.

En iyi bakım motosikletin dış aksamının temizliğini de kapsıyor. Servisten çıkan motosiklete evde yapılacak temizlik ve bakımlar için Yamalube bir dizi bakım ürünü geliştiriyor. Motosikletin genel temizliğinden,

lastik onarımına, zincir temizliği ve kaskın parlatılmasına kadar tam bir temizliğe olanak sağlayan bakım ürünleri malzemelerin koruyucu yeteneklerini uzatıp devam ettirmek amacıyla geliştiriliyorlar.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
Eric Jones 2 hafta önce
Hey there, I just found your site, quick question…

My name’s Eric, I found fisiltihaberleri.com after doing a quick search – you showed up near the top of the rankings, so whatever you’re doing for SEO, looks like it’s working well.

So here’s my question – what happens AFTER someone lands on your site? Anything?

Research tells us at least 70% of the people who find your site, after a quick once-over, they disappear… forever.

That means that all the work and effort you put into getting them to show up, goes down the tubes.

Why would you want all that good work – and the great site you’ve built – go to waste?

Because the odds are they’ll just skip over calling or even grabbing their phone, leaving you high and dry.

But here’s a thought… what if you could make it super-simple for someone to raise their hand, say, “okay, let’s talk” without requiring them to even pull their cell phone from their pocket?

You can – thanks to revolutionary new software that can literally make that first call happen NOW.

Talk With Web Visitor is a software widget that sits on your site, ready and waiting to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know IMMEDIATELY – so that you can talk to that lead while they’re still there at your site.

You know, strike when the iron’s hot!

CLICK HERE http://talkwithwebtraffic.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works.

When targeting leads, you HAVE to act fast – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later is huge – like 100 times better!

That’s why you should check out our new SMS Text With Lead feature as well… once you’ve captured the phone number of the website visitor, you can automatically kick off a text message (SMS) conversation with them.

Imagine how powerful this could be – even if they don’t take you up on your offer immediately, you can stay in touch with them using text messages to make new offers, provide links to great content, and build your credibility.

Just this alone could be a game changer to make your website even more effective.

Strike when the iron’s hot!

CLICK HERE http://talkwithwebtraffic.com to learn more about everything Talk With Web Visitor can do for your business – you’ll be amazed.

Thanks and keep up the great work!

Eric
PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – you could be converting up to 100x more leads immediately!
It even includes International Long Distance Calling.
Stop wasting money chasing eyeballs that don’t turn into paying customers.
CLICK HERE http://talkwithwebtraffic.com to try Talk With Web Visitor now.

If you'd like to unsubscribe click here http://talkwithwebtraffic.com/unsubscribe.aspx?d=fisiltihaberleri.com