Fısıltı HABERLERİ
HV
19 MAYIS Perşembe 02:55
Advert

Polis Teşkilatımızla gurur duyuyoruz

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Türk Polis Teşkilatının 177. Kuruluş yıldönümünü kutladı.

Siyaset
Giriş Tarihi : 07-04-2022 15:14   Güncelleme : 07-04-2022 15:15
Polis Teşkilatımızla gurur duyuyoruz

177. Kuruluş yıldönümü 

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan: "Aziz vatanımızın her karış toprağında canla başla durmaksızın büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz Polis Haftasını kutluyorum'' diye belirtti. 

Huzur ve güvenlik

Kılıçaslan: ''Türkiye Cumhuriyeti devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımızla gurur duymaktayız. Unutulmamalıdır ki, demokrasinin yaşaması diğer özgürlüklerin yanında ancak toplumda huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkündür'' dedi. 

''Rahmetle anıyorum''

Kılıçaslan: ''Demokrasisi ve ekonomisi güçlü bir Türkiye’de Emniyet Teşkilatımız da güçlü olacaktır. Polis Haftasını bu duygu ve düşüncelerle kutluyor, bu vesileyle, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize ve değerli ailelerine saygı ve selamlarımı sunuyorum" diye konuştu.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR