Fısıltı HABERLERİ
HV
19 MAYIS Perşembe 02:34
Advert

RAMAZAN AYININ FAVORİSİ OLMAYA ADAY PİDE VE EKMEK ÇEŞİTLERİ

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte iftar sofralarının vazgeçilmezi sıcacık pideler ve birbirinden lezzetli ekmekler yerini alıyor. Farklı damak tatları göz önünde bulundurularak hazırlanan pide ve ekmek çeşitleri damaklarda gün boyu unutulmayacak lezzet bırakıyor. Mahalle fırıncılığının güven ve samimiyetini yenilikçi ve modern bir anlayışla harmanlayarak, fırın-kafe konsepti ile günümüze taşıyan Fırınya; tam karabuğday, cevizli ekşi maya ekmek ve tam buğday unlu pidesiyle Ramazan ayında lezzet şöleni yaratıyor. Doğal ve kaliteli bir şekilde özenle üretilen pide ve ekmek seçenekleri, sağlıklı ve zengin besin içeriği sayesinde Ramazan ayında sindirim sisteminin daha kolay çalışmasına da yardımcı oluyor.

Gündem
Giriş Tarihi : 05-04-2022 11:42   Güncelleme : 05-04-2022 12:14
RAMAZAN AYININ FAVORİSİ OLMAYA ADAY PİDE VE EKMEK ÇEŞİTLERİ

Ramazan sofralarının eşsiz geleneksel lezzeti tam buğdaylı pide...

Özenle hazırlanan ve fırından sıcacık çıkan pideler, mis kokusu ve nefis tadıyla Ramazan ruhunu lezzetle buluşturuyor. Besin değeri yüksek olan tam buğday unundan üretilen pide, hem içeriği hem de nefis tadıyla farkını ortaya koyuyor. Fırınya ustaları tarafından özenle yoğurulup pişirilen pide, yüksek besin içeriği sayesinde tokluk hissi veriyor. Zengin lif kaynağına sahip olan pide, bağırsakların daha düzenli çalışmasını destekleyerek, sindirim sistemini de kolaylaştırıyor. Buğdayın en dış kabuğunu oluşturan buğday kepeğinde bulunan B1 ve B vitamini sayesinde ise Ramazan ayı boyunca daha enerjik ve dinç hissetmeye yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra marka klasik Ramazan pidesinden vazgeçemeyenleri de unutmuyor. Beyaz undan üretilen ve diğer pidelerden farklı olarak içerdiği yoğurt sayesinde daha gevrek olan pide damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor. Özel üzüm pekmezinden yapılan sosu üzerine sürüldükten sonra bol çörekotu ve bol susamla fırına atılan pide iftar sofralarında lezzet şöleni yaşatıyor.

Karabuğday ekmeği sindirim sisteminin rahat çalışmasına destek oluyor

Hem iftar hem sahur sofralarını şenlendirecek olan %100 karabuğday ekmeği içerdiği yüksek lif oranıyla uzun süre tok tutuyor. Fırınya ustaları tarafından özenle yoğurulup pişirilen ve tamamı karabuğdaydan üretilen ekmek, yüksek besin değeri ve doğal içeriğiyle Ramazan’ın favorisi olmaya aday... Tamamıyla lif, protein ve mineral bakımından zengin olan tamamen karabuğday un ile üretilen ekmek, hem sağlıklı hem de lezzetli bir besin alternatifi oluşturuyor. Sağlık açısından birçok fayda sunan karabuğday ekmeği düşük yağ ve yüksek lif oranıyla uzun süre tok tutarken, iftar ve sahur sofralarının vazgeçilmezi haline geliyor. Aynı zamanda diyet yapmak ya da sağlıklı beslenmek isteyenlerin dikkatini çeken %100 karabuğday ekmeği, katkı ve koruyucu içermeyen içeriği sayesinde tüketicilere doğal beslenme imkanı da sunuyor. Kendine has mayasıyla uzun süre aynı tazeliğini muhafaza eden ekmek; mis kokusu ve lezzetiyle sofralarda yerini alıyor.

Uzun süre tazecik kalan ekşi mayalı Fırınya ekmeği...

Son günlerde popülerliği her geçen gün artan ekşi maya ekmeği Ramazan ayında sofralarda yerini alıyor. Doğal yollarla oluşan bir maya türü olan ekşi maya ile üretilen ekşi mayalı Fırınya ekmeği, sağlıklı içeriyle

de dikkat çekiyor. Ekşi mayalı ekmekte bulunan vitamin ve mineraller vücut tarafından daha kolay emiliyor ve vücut bunları daha iyi bir şekilde kullanabiliyor. Aynı zamanda küf gelişimini engelleyen asetik asit, ekşi mayalı ekmek yapımında kendiliğinden üretiliyor. Bu sayede ekmek kendini doğal yollarla koruyarak, hiçbir katkı maddesi olmadan uzun süre tazeliğini muhafaza edebiliyor.

Mahalle fırıncılığında yepyeni konsept...

Bir buğday hikayesi yazarak Türkiye’yi buğday ve bakery kültürü ile yeniden tanıştıran Kile Un’un çatısı altında faaliyet gösteren Fırınya, mahalle fırıncılığını yepyeni bir konseptle bir araya getiriyor. Marka; hem geleneksel ürünleri, hem dünyadan lezzetleri, hem de kendine özgü tatlarıyla zengin bir yelpaze sunuyor. Ekşi mayadan üretilen ekmekler, artizan sandviçler ve ekmeküstleri, fırından sıcak çıkan börekten açmaya birçok lezzetle dolu fırın sepeti eşliğinde serpme kahvaltısı, salata ve fit seçenekler, kahve ve bitki çayı çeşitleri ve tabii ki olmazsa olmaz fırından sıcacık unlu mamul lezzetleri de ürün grubunda yerini alıyor. Kaliteli, güvenilir, samimi, yenilikçi ve ulaşılabilir marka kimliğiyle müşteri portföyünü ve ürün çeşitliliğini her geçen gün genişleten Fırınya, yeni nesil fırın-kafe trendinin en büyük oyuncularından biri olarak ön plana çıkıyor.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
Eric Jones 1 ay önce
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…

- Someone does a search and winds up at fisiltihaberleri.com.

- They hang out for a minute to check it out. “I’m interested… but… maybe…”

- And then they hit the back button and check out the other search results instead.

- Bottom line – you got an eyeball, but nothing else to show for it.

- There they go.

This isn’t really your fault – it happens a LOT – studies show 7 out of 10 visitors to any site disappear without leaving a trace.

But you CAN fix that.

Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know right then and there – enabling you to call that lead while they’re literally looking over your site.

CLICK HERE http://jumboleadmagnet.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works.

Time is money when it comes to connecting with leads – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later can be huge – like 100 times better!

Plus, now that you have their phone number, with our new SMS Text With Lead feature you can automatically start a text (SMS) conversation… so even if you don’t close a deal then, you can follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

Strong stuff.

CLICK HERE http://jumboleadmagnet.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

You could be converting up to 100X more leads today!

Eric
PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
CLICK HERE http://jumboleadmagnet.com to try Talk With Web Visitor now.

If you'd like to unsubscribe click here http://jumboleadmagnet.com/unsubscribe.aspx?d=fisiltihaberleri.com