Fısıltı HABERLERİ
HV
30 HAZİRAN Perşembe 01:36
Advert Advert

SAADET PARTİSİ ADAPAZARI İLÇE BAŞKANI ÇAKIROĞLU ‘NDAN 23 NİSAN MESAJI

ÇAKIROĞLU ‘NDAN 23 NİSAN MESAJI

Gündem
Giriş Tarihi : 23-04-2022 00:11   Güncelleme : 23-04-2022 10:23
SAADET PARTİSİ ADAPAZARI İLÇE BAŞKANI ÇAKIROĞLU ‘NDAN 23 NİSAN MESAJI

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Aytaç ÇAKIROĞLU, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

“#23Nisan 1920’de büyük fedakârlıklarla kurulan ve milli mücadelenin öncüsü olan TBMM’nin kuruluşunun 102. yıldönümü ile ülkemizin yarını, geleceği, umudu sevgili çocuklarımızın ve tüm dünya çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en samimi duygularımla kutluyorum. Güçlü bir Türkiye’nin en önemli güvencesi güçlü bir Meclis’tir. Güçlü bir Meclis’in en önemli şartı ise, kuvvetler ayrımı ilkesinin tesisi ve temsilde adaletin sağlanmasıdır. Güçlü bir meclis bunun neticesinde ise adil bir yönetim çocuklarımıza bırakacağımız en önemli mirastır. 23 Nisan aynı zamanda çocuklarımıza armağan edilmiş bir bayramdır. En değerli varlığımız çocuklarımızdır. Onlar geleceğimizin teminatıdır. Ahlaki ve manevi değerlere bağlı, vatan sevgisiyle büyüyen bir nesil yetiştirdiğimiz takdirde geleceğimiz güvencede olacaktır.


Çocuklarımıza yaşanılabilir bir Türkiye’yi miras bırakmak ise hepimizin öncelikli görevidir. Gazi Meclisimizin açılışının sene-i devriyesinde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ten Mehmet Akif’lere ismini sayamadığım nice kahramanı bize bıraktıkları miras sebebiyle bir kere daha minnet ve şükranla anıyorum.”
Bu duygu ve düşüncelerle tüm milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum.”
 

Abdullah BİRİNCİAbdullah BİRİNCİ

YORUMLAR