MAGAZİN
Giriş Tarihi : 08-09-2021 19:51   Güncelleme : 09-09-2021 00:55

Sapanca Gölü kıyısında muhteşem düğün

Gazeteci Hüseyin Cumalı’nın oğlu Hüseyin Cumalı gönlünü kaptırdığı Edanur Can ile Sapanca gölü kıyısında rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi.

Sapanca Gölü kıyısında muhteşem düğün

Sabah Gazetesi’nin Sakarya Muhabiri ve Halk54.com Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Cumalı ile zarif eşi Ayşe Reneta Cumalı’nın Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde görevli oğlu Hüseyin Cumalı ile özel bir sektörde yöneticilik yapan Mehmet Ali Can ile zarif eşi Ayşe Can’ın Özel MEDAR Hastanesi’nde görevli kızları Edanur Can, Sapanca Gölü Kıyısı’nda bulunan Altın Güneş Garden Park’ta muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Hayli kalabalık davetli topluluğunun katıldığı düğün töreninde genç çifti ve nikah şahitlerini sahneye Sakarya’nın tanınmış ismi Yahya Bakır ile Safa Akçay davet ederken, nikahı ise Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu kıydı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 25. Dönem Milletvekili Ali İnci, Orman ve Spor eski Bakanı Ersin Taranoğlu, Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı, Sakarya Barosu Başkanı Av. İlknur Ebiz Yıldız, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Enver Tok, Özel Medar Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Başhekim Op. Dr. Kamil Köse, Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe, iş insanı Sait Can, iş insanı Adem Sümer’in nikah şahidi olduğu düğüne siyaset, iş, sağlık, eğitim, spor, basın, sendika, oda, dernek, sivil toplum kuruluşlarının önde gelen isimlerinin yanı sıra hayli kalabalık davetli topluluğu katıldı.