Fısıltı HABERLERİ
HV
18 MAYIS Çarşamba 23:28
Advert

SASÇED'den Geleneksel İftar Yemeği

Sağlık çalışanları derneği düzenlediği iftar yemeği ile birliktelik vurgusu yaptı.

Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 21-04-2022 10:24   Güncelleme : 21-04-2022 16:06
SASÇED'den  Geleneksel İftar Yemeği

SASÇED, Sakarya Sağlık Çalışanları ve Emekliler Derneği Başkan Mahmure ÇOLAK  Bereket Pide Salonunda düzenlediği iftar yemeği ile birliktelik vurgusu yaptı.

Sağlık çalışanlarının sorunlarını tam manası ile anlatılması gerektiğini ifade eden dernek başkanı Çolak, tabela dernekçilik anlayışı yerine sağlık çalışanlarının sorunlarının çözüme kavuştuğu dernekçilik anlayışını benimsediklerini söyledi.

İftar sofrası yaptığı açıklamada ÇOLAK, "Bizler sağlık çalışanlarının her alanda sorunlarının çözümü noktasında kurulmuş bir derneğiz. Bizler ilk yola çıkarken tabela dernekçiliği değil amacına hizmet edecek dernekçilik anlayışı ile yola çıktık. Bu manada kısa zamanda dernek olarak çok güzel çalışmalar yaparak çeşitli organizasyonlarla arkadaşlarımızı bir araya getirmeyi başardık." dedi.

Zuhal EROL ile  MASALLALR DİYARINA YOLÇULUK  (Canlı YAYIN)

Yemeğin ardından Masal anlatım sohbet ve  hediyeler verildi. (AYRINTILAR CANIL YAYINDA)

Sağlık çalışanları derneği tarafından düzenlenen iftara SUBU Sapanca Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Zuhal Erol Organizasyonu ile Sakarya Üniversitesinin Farklı Bölümlerinden Öğretim Görevlileri. Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Prof. Sima Nart, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Prof. Dr. Nilgün Sarıkaya, Sakarya Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Öğr. Gör. Gülay Öktem İnce, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Pazarlama ve Reklamcılık bölümü Öğr. Gör. Servet Sezgin, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Pazarlama ve Reklamcılık bölümü Öğr. Gör. Zuhal Erol, Sakarya Güzel Sanatlar Derneği üyesi Saadet Tezkorkut,   Mentorler. Tuğba TUNAY, Saadet TEZKRKUT, Medya İletişim. Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Basın ve Yayın Teknolojileri, Güzel Sanatlar Öğrencileri SASÇED Yönetim Kurulu Ve Çok Sayıda Sağlıkçıların Katılımı ile Gerçekleştirilmiştir..

CANLI YAYIN LİNKLERİ; 

1- TIKLA İZLE  https://www.facebook.com/watch/live?ref=watch_permalink&v=698242838270462

2- TIKLA İZLE -https://www.facebook.com/watch/live?ref=watch_permalink&v=857342668411073

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR