Fısıltı HABERLERİ
HV
27 HAZİRAN Pazartesi 02:39
Advert Advert

SASİAD Başkanı Karayaka'dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği (SASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karayaka, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 30-04-2022 12:03   Güncelleme : 30-04-2022 12:04
SASİAD Başkanı Karayaka'dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Bayramların birlik ve beraberlik duygularının en yoğun yaşandığı günler olduğunu söyleyen SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karayaka, bayramın insanlığa tüm dünyada barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Bayramların tüm ailenin bir araya geldiği günler olduğunu ifade eden Karayaka, " "Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan ayının sonunda bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda tüm dünyayı etkisi altına alan salgın nedeniyle zor zamanlar geçirdik. Bayramlarda sevdiklerimizle bir arada olmak, bayram neşesini hep birlikte yaşamak duygusuna hasret kaldık. Nihayet bu sene sevdiklerimize rahat rahat sarılacağımız, hep birlikte olacağımız bir bayramı kutlayacağız. Tedbiri elden bırakmadan hep birlikte bu mutluluğu yaşayacağız. Bu duygu ve düşüncelerle kardeşliğin, barışın ve huzurun hakim olduğu bir dünya dileğiyle tüm halkımızın Ramazan Bayramınızı kutlar, sağlıklı günler dilerim" dileğinde bulundu.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR