Kültür Sanat
Giriş Tarihi : 18-06-2021 10:39   Güncelleme : 18-06-2021 14:27

ULU ÇINAR, Aydıntepe HÜR KELAM konuğu.

Hür FM’de Sabahattin Birinci’nin hazırlayıp sunduğu ‘Hür Kelam’ programının canlı yayın konuğu Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe oldu.

ULU ÇINAR, Aydıntepe HÜR KELAM konuğu.

Sakarya'nın Sevilen Radyolarından HürFm HÜR KELAM Prg. Yapımcısı Sayın, Sabahattin BİRİNCİ nin hazırladığı,  Proğram konuğu, 70 YILLIK ULU ÇINAR, Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı  ve Yeni Sakarya Gazetesi Genel Müdürü, Zeki AYDINTEPE'nin güler yüzü sempatik konuşmaları, Şiir ve Şarkıları ile Fısıltı HABERLERİ sosyal medya hesaplarında yayınlandı.

Geçmişten Geleceği 70 Yıllık Koca çınar ZEKİ AYDINTEPE' kimdir ?  Sorularına Güler yüzle tebessüm ile geçmişten geleceğe yaşantısını duygu dolu sözleri ile anlattı.

Aydındepe, Aile yapısının nasıl güçlü iradeli olduğunu, eşi ve çocuklarına olan bağlılığını anlatı.

Aydıntepe, Gerek Siyaset gerekte, Sporcu Kimliği ile Canlı Yayında  izleyici ve dinliyicilerine  beraberdi.

Başkan Aydıntepe, Zaman Zaman Siyasetcilere'de Sert Çıkışları oldu. (Ayrıntılar CANLI yayında İZLEMEYİ UNUTMAYIN)

Yayın anında Fısıltı Haberlerii Sosyal Medya Hesaplarında Soru yamurunada tutulan Birinci'nin sorularına ve yorumlara sempatik yaklaşımlarla cevap veren Başkana AYDINTEPE gecenin izlenme ve dinlenme rekorları kırdı.  

Geceye Damga Vuran, Sakarya Gazeteciler Birlik Başkanı, Zeki Aydıntepe  şarkı ve şiirlerle renk karttıl TEKRAR İZLEMEYİ UNUTMAYIN..

 

FISILTI HABERLERİ; Aslı KILIÇ, Zeynep SEVİM, 

FOTOĞRAFLAR, Yavuz AKOVA,