Fısıltı HABERLERİ
HV
22 TEMMUZ Pazartesi 08:07

YÖÇEYDER'in Geleneksel Pikniği Poyrazlar Mesire alanında gerçekleşti

Yetim ve Öksüz Çocuklar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (YÖÇEYDER) Başkanı Abdülkadir Şen ve yönetim kurulu üyelerinin öncülüğünde düzenlenen geleneksel YÖÇEYDER pikniği, Poyrazlar mesire alanında coşkuyla gerçekleştirildi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-07-2024 13:11
YÖÇEYDER'in Geleneksel Pikniği Poyrazlar Mesire alanında gerçekleşti

Etkinlikte, çocuklar ve anneler dolu dolu bir programla beş saat boyunca keyifli vakit geçirdi. Aileler, hem ikramlarla hem de çocukların neşeli anlarıyla unutulmaz bir gün yaşadı.

Teşekkür

Bu özel etkinlikte YÖÇEYDER'i yalnız bırakmayan birçok misafir de hazır bulundu. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, işadamları Hilmi Çorapsız, Şenol Çalışkan, Serkan Diyarbekirli, Yusuf Erkan, Prof. Yusuf Genç ve adını sayamadığımız birçok gönül dostu etkinliğe katılarak destek verdi. Programa gelmek isteyip gelemeyen dostlarımız da dualarıyla yanımızda oldular.

Destek

Sakarya'nın manevi paratonerlerinden biri olan YÖÇEYDER'e her konuda destek olan tüm gönül dostlarına, katılım gösteren ailelere, organizasyonda emeği geçen anne çocuk komisyonuna ve gençlik komisyonuna gönülden teşekkür ediyoruz. Bu tür etkinliklerle çocuklarımızın ve ailelerimizin bir araya gelmesi, birlik ve beraberliğin güçlenmesine katkı sağlıyor. Etkinlik boyunca yaşanan neşeli anlar, YÖÇEYDER'in misyonunu ve önemini bir kez daha gözler önüne serdi.

Levent CANDANLevent CANDAN

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR