Fısıltı HABERLERİ
HV
27 HAZİRAN Pazartesi 02:53
Advert Advert

KADIKÖY PRENSESİ ECE SEÇKİN!

KADIKÖY PRENSESİ ECE SEÇKİN!

 

ECE SEÇKİN’İN DERBİ SEVİNCİ KADIKÖY SOKAKLARINI SALLADI!

 

FENERBAHÇE’NİN GALİBİYET ÖZLEMİ ECE SEÇKİN İLE SON BULDU!

 

ŞANS MELEĞİ ECE’DEN TARAFTARA ÜÇLÜ!

 

Pop müziğin zirvedeki isimlerinden güzel sanatçı Ece Seçkin, Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı mağlup ettiği derbi maçını Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde tribünlerden takip etti.

 

İlk olarak karşılaşma öncesi fotoğraflarını paylaşan ünlü sanatçı, "Bacağını kırmamız gereken şeytanlar var! Geldim, buradayım! Başarılar büyük Fenerbahçe" paylaşımıyla sosyal medyayı salladı.

 

Karşılaşma sonuna gelindiğinde ise galibiyet ile büyük sevinç yaşayan güzel sanatçı, "Bunu hep yapmak istemiştim" diyerek, Kadıköy sokaklarına indi. Galibiyetin ardından taraftarlarla bir araya gelen Ece Seçkin, sokaklarda çılgınca kutlama yaptı ve Fenerbahçelilere üçlü çektirdi.

 

Ligde altı senedir Galatasaray’a karşı iç saha galibiyeti alamayan Fenerbahçe taraftarı, Kadıköy sokaklarında Ece Seçkin’in etrafını çevirdi ve güzel sanatçıyı ‘Şans meleği’ ilan etti.

 

Taraftarın uğurlu olduğunu düşündüğü Ece Seçkin, kendisini bağrına basan Fenerbahçe taraftarına şu sözlerle karşılık verdi; "Bunu hep yapmak istemiştim iyi ki Fenerbahçeliyim! Bugün Kadıköy sokaklarında sarılıp zıpladığımız herkese selam olsun sizleri çok seviyorum!"

 

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan videoya ise eğlenceli yorumlar geldi. Taraftar Ece Seçkin’e ‘’Kadıköy prensesi Ece Seçkin’’ dedi.

haber
Giriş Tarihi : 11-04-2022 17:43
YORUMLAR