Nikahı Başkan Alemdar kıydı

Sevgi ve Cihat Balcıoğlu'nun yakışıklı oğlu, Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Atilla Balcıoğlu ile Necla (Merhum) ve Hüseyin Soydan'ın güzel kızı Elif Soydan evlendi. Nikah töreni, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar tarafından kıyıldı. Alemdar, çiftin mutluluklarına ortak olurken, törende yaptığı konuşmada evliliğin önemine vurgu yaptı ve genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.

Önemli Şahitler ve Konuklar

Elif ve Atilla Balcıoğlu çiftinin nikah şahitliğini, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Hamit Yiğit Yıldırım, MHP MYK Üyesi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi MHP Sakarya Milletvekili Muhammet Levent Bülbül, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi ve AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, MHP ve AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, MHP Sakarya İl Başkanı Oğuz Alkaş, Hendek Belediyesi eski Başkanı Turgut Babaoğlu, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu ve Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç yaptı.

Düğün Töreni Detayları

Düğün töreni, özenle dekore edilmiş Kafkas Bahçe'de gerçekleşti. Gecede, konuklar için hazırlanan zengin menü ve canlı müzik performansları dikkat çekti. Hendek Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanı Alparslan Doğan, Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu, Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanı Mehmet Muhittin, Sakarya Rumeli Derneği Başkanı Aytaç Demirci, partili yöneticiler, Ocak yöneticileri, iş insanları ve çok sayıda davetli bu mutlu günün tanıkları arasında yer aldı.

Sürprizler ve Eğlenceler

Düğünde, çiftin yakın arkadaşları ve aile üyeleri tarafından hazırlanan sürprizler ve özel gösteriler geceye damgasını vurdu. Elif ve Atilla'nın ilk dansı, romantik anlarla dolu bu özel günün unutulmaz anlarından biriydi. Ayrıca, konuklar için düzenlenen çeşitli oyunlar ve aktiviteler, düğünün eğlenceli geçmesini sağladı.

Çiftin Mutluluk Mesajı

Düğün sonrası çift, tüm konuklarına katılımları için teşekkür etti ve sosyal medya üzerinden de mutluluklarını paylaştı. Elif ve Atilla Balcıoğlu, evlilik yolculuklarına bu denli özel bir başlangıç yapmış olmaktan dolayı duydukları heyecanı dile getirdiler. Çift, birlikte geçirecekleri güzel yılların hayalini kurduklarını ve bu mutlu günlerinin sevdikleriyle birlikte kutlanmasından dolayı çok mutlu olduklarını belirtti. Elif ve Atilla Balcıoğlu çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz!