Fısıltı HABERLERİ
HV
22 TEMMUZ Pazartesi 08:36

SATSO 7. Meslek Komitesi Geleneksel Futbol Turnuvasında 4. gün

SATSO 7. Meslek Komitesi'nin düzenlediği ve Altek Teknik Tesisat Ali Candan ile Vedat Kırcı'nın ana sponsorluğunu üstlendiği “Geleneksel Futbol Turnuvası” heyecanla devam ediyor.

SPOR
Giriş Tarihi : 30-06-2024 13:47
SATSO 7. Meslek Komitesi Geleneksel Futbol Turnuvasında 4. gün

Turnuvanın organizasyonunda Meclis üyeleri Adem Bilgen ve Emrah Tetik, Komite Başkanı Salih Kılınçarslan, Komite üyeleri Barış Dalkan ve Erdem Yaşar ile Futbol Komisyon Başkanı Hasan Yavuz aktif rol alıyor. 

Başarı ve Rekabet Sahada Buluştu

Toplam 14 takımın katıldığı turnuvada, A Grubu ve B Grubu olarak ikiye ayrılan takımlar, futbol sahasında hünerlerini sergiliyor. Turnuvanın üçüncü gününde yapılan karşılaşmalarda A Grubu'ndaki AGDAŞ, Ada Akel'i 3-0 yenerken; yine aynı gruptaki Mikron Grup da Sen Isı'yı 5-4 yendi.

Gelecek Maçlar ve Beklentiler

A Grubu'nda Protek Mühendislik, Egas Mühendislik; B Grubu'nda ise Dekara Endüstriyel Mühendislik, Emka Toptan Tesisat’ın rekabetiyle hafta son bulacak.

Sporun Birleştirici Gücü

Katılımcılar, hem eğleniyor hem de birbirleriyle kaynaşma fırsatı buluyor. Bu etkinlikte, sporun birleştirici gücü öne çıkarken dostluk ve rekabetin en güzel örnekleri sergileniyor. Turnuva, sadece futbol maçlarıyla değil, katılımcılar arasında dostluk ve dayanışma ruhunun pekişmesiyle de önemli bir etkinlik olarak öne çıkıyor.

Turnuva boyunca tüm takımlara başarılar diliyoruz ve heyecan dolu maçların devamını bekliyoruz.

Levent CANDANLevent CANDAN

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR