Fısıltı HABERLERİ
HV
22 TEMMUZ Pazartesi 08:06

Alemdar SGM’de öğrencilerin mutluluğunu paylaştı “Yarınların mimarı çocuklarımızın gelişimi için hassasiyetle çalışıyoruz”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, SGM’de düzenlenen Geleneksel Satranç ve Akıl Oyunları turnuvasında dereceye giren öğrencilere bisikletlerini hediye etti. Alemdar, “Bu güzel organizasyona katılan tüm evlatlarımızı tebrik ediyorum. Geleceğimizin teminatı, yarınlarımızın mimarı çocuklarımız için çalışmaya, onları desteklemeye devam edeceğiz” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Sosyal Gelişim Merkezi’nde düzenlenen Satranç ve Akıl Oyunları Turnuvası'nda başarılı olan öğrencilere ödüllerini takdim etti. SGM’de gerçekleşen programda miniklerle buluşan Alemdar, merkezin önemine işaret ederek, “Geleceğimizin teminatı, yarınlarımızın mimarı çocuklarımız için çalışmaya, onları desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 13-06-2024 14:58
Alemdar SGM’de öğrencilerin mutluluğunu paylaştı  “Yarınların mimarı çocuklarımızın gelişimi için hassasiyetle çalışıyoruz”

Alemdar’dan tüm öğrencilere tebrik

Turnuvaya katılan tüm öğrencileri tebrik eden Alemdar, “Çocuklarımızın yeteneklerini keşfetmeleri, onların kişisel gelişimleri ve kendilerine olan güvenlerinin artması adına bu tür organizasyonlar oldukça büyük önem arz ediyor. Bu noktada özellikle ailelerimizin ve eğitimcilerimizin, çocukların meraklarını teşvik ederek, onları denemeye yönlendirmeleri potansiyellerini ortaya çıkarmalarında anahtar rol oynayacaktır. Ben bu vesile turnuvaya katılan tüm evlatlarımızı tebrik ediyorum. Başarılı olan öğrencilerimizi kutluyor, şimdiden iyi tatiller diliyorum” ifadelerini kullandı.

Turnuvada 91 öğrenci yarıştı

Akıl oyunlarında Q-bitz kategorisinde Edip Okumuş, Küre kategorisinde Emir Abdullah Yıldız, Mangala kategorisinde Ali Mert Erdoğan, satranç yarışmasında ise 8 yaş altı kategorisinde Hasan Yağız Sevindik ve 8 yaş üstü kategorisinde Yusuf Keskin hediyelerin sahibi oldu. Oldukça heyecanlı geçen turnuvaya satranç kategorisinde 34 öğrenci, akıl oyunlarında ise 57 öğrenci olmak üzere toplamda 91 öğrenci katıldı.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR