Fısıltı HABERLERİ
HV
21 TEMMUZ Pazar 20:51

Terazi Burcunun Günlük Burç Yorumu - 21 Temmuz 2024 Pazar

Terazi Burcunun Günlük Burç Yorumu - 21 Temmuz 2024 Pazar

Bu sıralar bir kriz durumu yaşayabilirsiniz. Olayı daha da büyütmemek için elinizden geleni yapın. Olabilecek tatsız tecrübelere ve bunların yaratacağı hislere ılımlı ve sağduyulu bir şekilde yaklaşırsanız, sıkıntınız kalıcı bir hasar bırakmadan uçup gidecektir. Sağlığınıza dikkat edin.

Terazi Burcunun Haftalık Burç Yorumu

Varsayımda bulunmaktan vazgeçin. Başkaları yerine karar vermek pek doğru bir yaklaşım sayılmaz. Eğer bu şekilde davranmaya devam ederseniz çevrenizden tepki toplamaya başlayacaksınız. Düşüncelerinizi olumlu yönde tutmaya çalışın. Bu sıkıntılı dönem çok yakında geçecek. şanslı sayılar: 8, 11, 12, 29, 28, 5

Terazi Burcunun Aylık Burç Yorumu

Yaşamınızdaki değişikliklerin büyük boyutta olacağı Haziran ayında sabırlı olmak size başarıyı getirecektir. özel ilişkilerinizde bu ay gerçekten yaşamdan ne beklediğinizi ve özgürlük özleminizi samimiyetle açıklamalısınız. 3 Haziran'da Merkür ve Satürn'ün alacağı konum nedeniyle samimi ve içten davranmalı ve ilişkilerinizi bu özelliklerinizle düzenlemelisiniz. 4 Haziran'da Yay Dönencesi'nde gerçekleşecek Ay Tutulması'nın gerçekleri hayallerinizle saptırmasından uzak durmalısınız. Bugün Güneş, Venüs ve Merkür'ün 9. Geleceğe Bakış Evinizde olmalarına rağmen Mars'ın Venüs ile alacağı dik açı, sizi gelecek hayallerinizden bugüne döndürmeye yetecek. 5 Haziran'da Venüs'ün İkizler Dönencesi'ne girişi sizi edebi konuşmalara itebilir fakat bugün önemli konuları şiirsel konuşmalar içinde saklamamalısınız. Direkt konuşmanın gerektiği yerde sürtüşmelerden kaçmak işlerinizi zora sokabilir. Jüpiter'in bir yıllığına 11 Haziran tarihinde İkizler Dönencesi'ne girişi sizde büyük heyecan yaratacaktır. Böyle durumlarda dikkatinizi bir konuya odaklamanız zor olabilir. Bugün 10. Sosyal Yaşam Evinizdeki Merkür'ün Uranüs ve Plüton ile alacağı konum iş yaşamınızda strese neden olabilir. Yine de 12 Haziran'da 6. Kişisel Gelişim Evinizde bulanacak olan Merkür sizin13 Haziran tarihinde Güneş'in Satürn ile gireceği açı, sizi zeki ve olgun kılarak önemli konulara odaklanmanızı sağlayacak. 19 Haziran'da gerçekleşecek olan İkizler Yeni Ay'ı 9. Seyahat ve Eğitim Evinizi harekete geçirerek, sizi plan yapmaktan harekete geçmeye zorlayacaktır. Ancak çok hızlı hareket etmenize gerek yok çünkü 20 Haziran'da oluşacak Güneş'in Yengeç Dönencesi'ne girişi, size büyük atılımlar öncesi nefes alma şansı tanıyacak. Karakteriniz nedeniyle bu nefes alma süresi sizin için kısa olabilir ve gelecek üzerine yaptığınız planları bir an önce yaşama geçirmeyi deneyebilirsiniz. 24-25 Haziran tarihlerinde çarpışacak olan iki dairesel döngü, yaşamınızdaki her şeyin yoğunlaşmasına neden olacaktır. 24 Haziran tarihindeki Uranüs-Plüton dik açısı ilişkileriniz konusunda sizi sinirli ve gergin yapacak. Fakat 25 Haziran'daki Jüpiter-Neptün birlikteliği sizin odaklanmanızı engelleyecek ve şu anki sorumluklarınızdan kaçmaya zorlayacak. Strateji uzmanı Satürn'ün akıllı Merkür'e doğru yapacağı hareket ve Aslan Dönencesi'ndeki 10. Kariyer Evinde gerçekleşecek olan birleşme, tekrardan önemli konulara odaklanmaya zorlayacaktır. Odaklanmamış yaşamlar ya da aynı anda pek çok konuya birden saldırmak, insanın enerjisini azalttığı gibi dikkatini dağıtır ve başarı şansını ortadan kaldırır!

Terazi Burcunun Yıllık Burç Yorumu

Mart'ta hem Mars hem de Satürn'ün geri hareketi başlayacak. Mars 20 Mayıs'a kadar sizin burcunuzda geri gidecek.

Burcunuzda geri gidecek Mars, bir dizi aksilik ve gecikmeyi beraberinde getirebilir. Bu dönem adeta bir şeyler yaşam enerjinizi aşağıya çekiyormuş gibi hissedebilir, yataktan kalkmak dahi istemeyebilirsiniz.

Girişimleriniz yeterli ilerlemeyi bulamayabilir çevrenizdeki kişiler sizi sürekli bencil olmakla suçlayabilirler. Hırsınızın seviyesi bu süreçte biraz daha düşebilir. Bu dönem tepkilerinizi yeterince göstermekte zorlanabilir, yarım kalmışlık hissi yaşayabilirsiniz. Hakkınızı aramakta zorlanabilirsiniz.

Fiziksel anlamda büyük değişiklikler yapmak, estetik ameliyat olmak için pek de uygun bir zaman değildir. Önemli büyük operasyonlarınızı bir süreliğine ertelemekte yarar var. Sakarlıklara, kazalara da açık olabileceksiniz…

Satürn de 22 Temmuz'a kadar Akrep burcunda geri gidecek.

2. evinizde geri hareket eden Satürn; finans ve bütçe konuları, sahip olduğunuz kaynaklar, eşyalar, değerlerinizle ilgili konularda etkilerini gösterecektir. Özellikle ortaklaşa kazançlarınızda hareketliliğin yerini durağanlığa bırakabilir, size yapılması muhtemel ödemelerde gecikmeler yaşayabilirsiniz. Bu süreç gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek, kaynaklarınızı akıllıca yönetmek, lüks ile gerekli şeyleri ayırt etmenizi sağlayacak olan bir dönem olacak. Eğer paylaşıma çok açık biri iseniz sizler için belki de daha az paylaşmayı öğrenmeniz gereken bir süreç iken, paylaşmayı bilmeyenler için bunun nasıl yapılacağını öğrenecekleri bir süreç.

15 Nisan'da ise burcunuzda bir ay tutulması meydana gelecek. Bütün spot ışıklarını adeta üzerinize tutacak! Eğer yalnızsanız bu tutulma size oldukça romantik ve duygularınıza hitap edecek bir partner getirebilir!

Bunun yanı sıra tutulma zamanları diyete başlamak için ideal zamanlardır, hızla kilo verebilirsiniz. Yaşamınızda tamamlanması gereken konuları tamamlamak içinde çok uygun bir süreç. Yaşamınızda sorun olan konuları toparlayabilir, son noktaları da koyabilirsiniz. tutulma zamanı kendinizi gereksiz yere gergin hissedebilir, enerjinizi doğru ve etkin bir şekilde bir yöne kanalize etmekte zorlanabilir, odaklanma problemleri yaşayabilirsiniz.

29 Nisan'da ise Boğa burcunda bir güneş tutulması meydana gelecek. Başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa kazanımlar, çok çaba sarf etmeden elde edilecek olan gelirler, kredi, borç, alacak-verecek ilişkileri, ölüm, kayıplar, burs, sigorta primleri vb. konular bu tutulmanın ana konusu olacaktır.

Bu konularla ilgili bilgi, iletişim hızı artabilir. Tutulma zamanı özellikle boşanma ile ilgili durumlarda nafakaya ilişkin özellikle güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız harcamalarınızı biraz denetim almakta fayda var.

Eşinizden veya ortağınızdan finansal anlamda destek görebileceksiniz. Para geldiği gibi gider ve bu gider yerleri genelde sizlerin borçları ile ilgili olacaktır. Hayatınızda önemli bir gediği kapatabilirsiniz.

16 Temmuz'da bolluk, bereket, şans ve talih gezegeni Jüpiter Aslan burcuna giriş yapacak ve burada tam bir sene kalacak. 11. Evinize giriş yapacak olan Jüpiter sosyal çevrenizi genişletmek için çalışmaya başlayacak. Hayatınıza size maddi manevi destek olabilecek birçok insanla bir araya getirecek. Size destek olacak yeni kişiler ile tanışacaksınız. İdeallerinize, hedeflerinize ulaşmanız için türlü fırsat ve şanslarla karşılaşmaya başlayacaksınız. Sosyal çevre ilişkilerinize karşı daha iyimser, barışçıl ve sahiplenici bir tavır içine girebilirsiniz. Grup çalışmaları içerisine girebilir, kalabalık gruplar içinde aktif bir şekilde rol alabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilgili fikirleriniz daha felsefi bir hal alabilir.

Hayatınıza yabancı uyruklu yeni kişiler girebilir, arkadaşlarınızla beraber uzak yerlere seyahatler yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte size kazanç sağlayacak projelere de başlangıç yapabilirsiniz. Büyük organizasyonlar içinde yer alabilir, iş arıyorsanız eğer, organizatörlük vb. işlerle ilgilenebilirsiniz.

8 Ekim'de ise Koç burcunda ay tutulması meydana gelecek. Birliktelikler, ortaklıklar, evlilik bu kişilerin sağlığı, eşinizin, partnerinizin veya ortağınızın hayatında ki önemli başlangıçlar, anlaşmalar, sözleşmeler tutulmanın ana konusu içinde yer alacaktır. Bu saydığım konularla ilgili hayatınızda yeni enerjiler, yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır.

Bazılarınız evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz, bazılarınız önemli bir iş anlaşması imzalayabilir, ortaklık gerektiren işlere soyunabilirsiniz. "İlişkiler için tamam mı devam mı?" soruna yanıt aranacağı zamanlar. Kötü giden bir ilişkiniz, ortaklığınız veya evliliğiniz var ise bu tutulma sayesinde artık nokta koymak için kolları sıvayabilirsiniz.

Eğer iyi giden bir birliktelik ise bir üst kademeye taşımak için adımlar atılabilir. 23 Ekim'de ise Akrep burcunda güneş tutulması meydana gelecek. Akrep burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması ile odaklanacağınız konular; finansal konular olacak. Bütçenizi yeniden değerlendirmeli, gider-gelir dengenizi iyi belirlemeniz gerekiyor.

Eğer kişisel haritalarınızda tutulmanın düştüğü yer ve kurduğu kontaklar iyi ise, sürpriz, beklenmedik kazançlarla karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik kazançları yanı sıra yine ani giderler de gündeme gelebilir. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak.

DİĞER BURÇLARIN GÜNLÜK YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
NAMAZ VAKİTLERİ
ÇOK OKUNANLAR
 • Süper LigOP
 • 1EYÜPSPOR3475
 • 2GÖZTEPE3470
 • 3SAKARYASPOR3460
 • 4BODRUM3457
 • 5AHLATCI ÇORUM3456
 • 6KOCAELİSPOR3455
 • 7BOLUSPOR3453
 • 8GENÇLERBİRLİĞİ3451
 • 9TEKSÜT BANDIRMA SPOR3450
 • 10ERZURUMSPOR3444
 • 11ÜMRANİYESPOR3443
 • 12MANİSA FUTBOL KULÜBÜ3440
 • 13ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ3440
 • 14ADANASPOR3439
 • 15ASTOR ENERJİ ŞANLIURFASPOR3438
 • 16TUZLASPOR3438
 • 17ALTAY3410
 • 18BITEXEN GİRESUNSPOR347
Gazete Manşetleri Yol Durumu
E-Bülten Kayıt