Fısıltı HABERLERİ
HV
08 AĞUSTOS Pazartesi 09:36
Advert

8 Ağustos 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir süredir beklediğiniz şartların, kendiliğinden oluşması sizi şaşırtabilir. Enerjinizi arttıracak olaylar peşinde olabilirsiniz. Bulunduğunuz şartları sosyal yönüyle değerlendirmeniz, size farklı bir statü kazandırıyor.
7 Ağustos 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostluk duygularınızın sizi yönlendireceği bir gün. Kişisel özelliklerinizi vurgulayan işlerden zevk aldığınız için, daha özgün ve cüretkar davranabilirsiniz. Olumlu davranışlarınızın size kazandıracağı artılar önem kazanacak.
6 Ağustos 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal yapınızın getirdiği avantajları kullanmak için, önünüzde güzel fırsatlar var. Mantık ve duygu ikilemi yaşadığınız bugün, çevrenizin fikirlerine kayıtsız kalmamalısınız. Çıkacağınız yolculuklar işiniz için önemli olacak. 
5 Ağustos 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konulara duygusal yaklaşım içindesiniz. Karar vermeden önce adımlarınızı sağlam bir şekilde hesaplamalısınız. İsteklerinizde başarılı olmanız için sabırlı olmanız gerekiyor. İlişkilerinizi kibarca kullanmalısınız.
4 Ağustos 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür tuhaf yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Planladığınız işleri bir an önce yaşama geçirmek istiyorsanız, güçlü bir iş birliğine ihtiyacınız olacak. Bazı planlarınızı yaparken uzun vadeli düşünmekte her zaman fayda  var.
3 Ağustos 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Güçlü bir enerjiniz var ve her şeyi kendi gözlem çerçeveniz içinde değerlendiriyorsunuz. Duygularınızı kontrol etmelisiniz. Ani gelişen şartların menşei olmak istemiyorsanız, denetimli gitmeli fırsatları gözden geçirmelisiniz. 
2 Ağustos 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı istediğiniz gibi kullanacağız bir gün. Seçtiğiniz konuların çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Bugün, toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz. Çevrenizden etkilenmeye hazırsınız. Dikkatli olun.
1 Ağustos 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

 Kendinize olan güveniniz sizi bazen çok fazla cüretkar yapıyor. Fakat, mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli bir şekilde atıyorsunuz. Bugün enerjinizi istediğiniz her konuda doğru kullanacaksınız. 
31 Temmuz 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İlginç fikirlerinizi mesleki konularda da kullanarak, çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Kendinizi yenileme konusunda acele etmemelisiniz. Yaşantınızla ilgili güzel planlar yapmanıza rağmen, değişimlerden çabuk etkileniyorsunuz.
30 Temmuz 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş çevrenizde sanatsal olayların gündem kazanacağı bir gün. Kişisel çabalarınızı işinize rahat bir şekilde aktarabileceksiniz. Bugün çevrenize karşı temkinli ve duyarlı davranıyorsunuz. Size olan ilgileri oldukça yüksek.
29 Temmuz 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün elinizdeki olanaklarla yetinmek istemiyorsunuz. Araştırmacı yapınızı kişisel ilişkilerinizde daha da ön plana çıkarıyorsunuz. Maddi konularda biraz daha rahatlamak istiyorsanız, farklı dallarda da çalışmalısınız.
28 Temmuz 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Finans konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugün, çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde, enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir.  
27 Temmuz 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda gerekli atılımlarınızı yapmalısınız. Düşündüğünüz olumsuz fikirler yüzünden kafanız karışıyor. Değişimlerinizi karşı tarafa yanlış yansıtıyorsunuz. Hedefleriniz konusunda isabetli davranışlar içindesiniz.
26 Temmuz 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel ilişkilerinizde yeterli enerjiye sahip oluşunuz ve partnerinize verdiğiniz değer, birlikteliğinize olumlu yansıyor. Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Algılama konusunda güçlüsünüz. 
25 Temmuz 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İşkolik bir yapınız var. Boş kalmaya tahammülünüz yok. Hemen kendinize bir iş icat ediyorsunuz. Yeni keşifler peşindesiniz. Aşk yaşantınızda aklınızı kurcalayan sorularla bocalamak yerine, kesin çözüm bulmayı deneyin. 
24 Temmuz 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni proje ve işler konusunda artan arayışlarınız sizi tatminsiz yapabilir. İşte bu noktada çok titiz ve detaycı düşünerek yanlış adımlar atmayınız. Sezgilerinizden çok, akılcı, mantıklı düşüncelerle hareket tarzını benemseyin.
23 Temmuz 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Siz aşka her zaman çok önem veren bir kişisiniz. Bugün Ay’ın konumuyla, her zamankinden çok daha fazla aşk duygularınızın yoğun olacağını bilmelisiniz. Bazılarınız macera isteği içinde hareket edecek. Fakat siz yine dikkatli olmak zorundasınız.
22 Temmuz 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizde huzuru sağlamak adına, bazı konularda girişimciliğinizi ön plana çıkarmalısınız. Ailenizin mutluluğu için çok şey başarmak isteyebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştireceksiniz.
21 Temmuz 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay’ın konumu, sizi olumlu destekliyor. Başarınızın takdir görmesi, motivasyon gücünüzü arttıracak. Partnerinizin ısrarcı yaklaşımları ve sizin inatçı tutumunuz, istenmeyen sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. 
20 Temmuz 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızla duygusal bağlarınızın güçlü olduğu bir gün. Girdiğiniz topluluklarda istediğiniz her türlü destek oluşacaktır. Çünkü içsel disiplininiz çok fazla ve insanlar size güveniyorlar…
19 Temmuz 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjiniz yükseliyor. Bulunduğunuz ortamlarda cazibe rüzgarları estireceksiniz. Sürprizlere hazır olmalısınız. Aşk duygunuzun yoğun olması, sizi olumsuz bir aşka sürükleyebilir. Aşkı, sizi güçlü kılacak çevrelerde arıyorsunuz. 
18 Temmuz 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizinle yarışmak imkansız gibi bir şey. Pratik bir zekanız var. Bazılarının uzun sürede yaptığı işleri kısa sürede tamamlayarak herkesin dikkatini çekiyorsunuz. Çılgın fikirlerle çevrenizin karşısına çıkıyorsunuz.  . 
17 Temmuz 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel ve sosyal ilişkilerinizi destekleyen tavırlar sergileyeceksiniz. Aynı anda birkaç kişiye söz vermeniz mümkün. Randevularınıza gereken önemi vermelisiniz. Yaşam enerjinizin güçlü olması partnerinizin  hoşuna gidiyor. 
16 Temmuz 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostluk duygularınız ön planda. Kendinize güveniyor; yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda çevrenizi olumlu etkilerken, geleneksel zihniyetteki kişileri yargılamamalısınız.
15 Temmuz 2022 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ele avuca sığmaz kişiliğinizin altında oldukça güçlü bir mantık yatıyor. Hayalleriniz ve hedefleriniz herkese göre çok farklı. Bulunduğunuz şartların öneminden çok, asıl yapmak istediğiniz şeylere odaklanacaksınız. Unutmayın. 
14 Temmuz 2022 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşkı çok farklı algılayan bir kişiliğe sahipsiniz. Görüntünüzün aksine, çabuk incinen bir yapınız ve kinci tarafınız mevcut. Sizi anlamak çok zor. Yorgun bir tablo çiziyorsunuz. Uzun süredir dinlenmeye ihtiyacınız var.
13 Temmuz 2022 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

 Bir arkadaşınızın sorununa çözümleyici düşünceler geliştirmeniz onu çok sevindirecek. Özel sorunlarınızda fazla sorumluluk almaktan kaçınıyorsunuz ama kendinizi ispat etmeniz gereken konularda geri planda kalmamalısınız.
12 Temmuz 2022 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi ön plana çıkaracak davranışlar içine girmeniz, sevdiğiniz kişiyi çok kızdırıyor. Biraz ona karşı duyarlı olmalısınız. Son günlerde onu çok fazla ihmal ettiniz ve o, artık bu huylarınıza tahammül edemiyor.
11 Temmuz 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Her konuda sizi destekleyecek kişilerin olması, motivasyon gücünüzü arttırıyor. Maddi konuların gündeme gelmesiyle, hırslarınızı para kazanmaya yönlendireceksiniz. İnatçı yönlerinizle başarıya  daha çok yaklaşacaksınız.
10 Temmuz 2022 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı işleri bir arada yaptığınız zaman mutlu oluyorsunuz. Tekdüze işler size göre değil. Çevrenize fazlasıyla açıksınız. Duygusal yapınızı pek anlayamazlar. Olaylara yaklaşımınız farklı. Kendinizi anlatmayı sevmiyorsunuz.
9 Temmuz 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızda temponuz sürekli değişiyor. Belli bir sisteminiz yok. Her konuya açık olmanız sizi daha başarılı kılıyor. Alkışı hak ediyorsunuz. Aşırı hassas yapınızı hiç belli etmiyorsunuz. Sizi hep gülümserken görüyorlar. 
DİĞER BURÇLARIN GÜNLÜK YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
NAMAZ VAKİTLERİ
 • Süper LigOP
 • 1Alanyaspor13
 • 2Trabzonspor13
 • 3Adana Demirspor13
 • 4Beşiktaş13
 • 5Galatasaray13
 • 6Gaziantep FK11
 • 7Sivasspor11
 • 8Başakşehir FK00
 • 9Fenerbahçe00
 • 10Hatayspor00
 • 11Kasımpaşa00
 • 12Konyaspor00
 • 13MKE Ankaragücü00
 • 14Ümraniyespor00
 • 15Giresunspor10
 • 16Antalyaspor10
 • 17Kayserispor10
 • 18Fatih Karagümrük10
 • 19İstanbulspor10
Gazete Manşetleri Yol Durumu
E-Bülten Kayıt
googled76c09b3f2a10360.html