Fısıltı HABERLERİ
HV
27 MART Pazartesi 20:18

ANTRENÖR MUSTAFA ABAK DEPREMDE HAYATINI KAYBETTİ: ÇOCUĞU MUCİZEYİ YAŞATTI

ANTRENÖR MUSTAFA ABAK DEPREMDE HAYATINI KAYBETTİ: ÇOCUĞU MUCİZEYİ YAŞATTI

SPOR
Giriş Tarihi : 09-02-2023 11:09   Güncelleme : 11-03-2023 02:58
ANTRENÖR MUSTAFA ABAK DEPREMDE HAYATINI KAYBETTİ: ÇOCUĞU MUCİZEYİ YAŞATTI

Kahramanmaraş merkezli 7.6 ve 7.7’lik depremler Şanlıurfa dahil 10 İli etkiledi. Yaşanılan depremde birçok vatandaşımız hayatını UYAFA Şanlıurfa Antrenörlerinden, Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görev yapan Mustafa Abak ile eşi vefat etti. Spor camiasının sevilen ismi Mustafa Abak’ın vefatı öğrencilerini ve sevenlerini yasa boğdu.

wolbet giriş


Küçük Oğlu Ayaz Kurtarıldı
Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi Yenişehir Mahallesinde de yıkılan İbrahim Şelli Apartmanı enkazından da sevindirici bir haber geldi.


Deprem sonucu hayatını kaybeden Mustafa Abak’ın oğlu 6 yaşındaki Ahmet Ayaz Abak, Yenişehir Mahallesinde, enkaz altından 48 saat sonra mucizevi bir şekilde kurtarıldı.


UYAFA Genel Başkanı Özcan Şimşek’ten taziye mesajı
UYAFA Genel Başkanı Özcan Şimşek, Mustafa Abak’ın vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı.
Özcan Şimşek, taziye mesajında “UYAFA Şanlıurfa Antrenörlerimizden Mustafa Abak ve eşinin ülkemizi yasa boğan deprem felaketinde hayatını kaybettiğini derin bir üzüntüyle öğrendim. Yaptığı değerli çalışmalarla hep hatırlanacak olan Mustafa Abak’a ve eşine Allah'tan rahmet; kederli ailesine, yakınlarına ve UYAFA camiasına başsağlığı diliyorum. Bu vesileyle bir kez daha depremde kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.”

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
izmir antalya bodrum istanbul russian girls pet shop