Fısıltı HABERLERİ
HV
06 ARALIK Salı 10:22

BAŞKAN KELEŞ ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş çeşitli programlara katılarak temaslarda bulundu. Ev ve işyeri ziyaretlerinde bulunan Başkan Keleş sıkıntı ve sorunları dinledi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 14-11-2022 12:13
BAŞKAN KELEŞ ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  İlk olarak Sakarya 4.Tarım Hayvancılık Makineleri ve Teknoloji Fuarı’na katılan Başkan Keleş burada çiftçilerin sıkıntılarını ve sorunlarını dinledi. Her zaman çiftçilerin yanında olduklarını ifade eden Başkan Keleş sorunların farkında olduklarını ve bu sorunların çözümü noktasında gereken tüm çalışmayı yaptıklarını belirtti.

Başkan Keleş daha sonra Geyve İlçe Örgütü tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 84’üncü yılı nedeniyle Geyve Merkez Sinanbey Camii’nde düzenlenen Mevlit programına katıldı. Sapanca ilçesinde de temaslarda bulunan Başkan Keleş ev ve işyeri ziyaretleri gerçekleştirdi. Halkın ve  esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Keleş, “Durmadan, usanmadan çalışmaya devam ediyoruz. Yaşadığımız bu zorlu süreçte çalmadık kapı bırakmayacağız. Herkesin derdini kendi derdimiz bilerek evlere misafir oluyor vatandaşımızın sıkıntı ve taleplerini yerinde dinliyoruz. Çözüm noktasında da elimizden geleni yapıyoruz.” dedi.

İBB BAŞKANIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ Yüksek Seçim Kurulu üyelerin hareket ettiği iddiası üzerine hapis cezası istemiyle yargılanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na destek veren Başkan Keleş, "Milyonlarca vatandaşımızın demokratik tercihleriyle seçilen, sosyal belediyecilik anlayışıyla 16 milyon İstanbullu’ya eşit hizmet götürerek huzur ve mutlulukları için çalışan İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun her zaman yanındayız." ifadelerini kullandı.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR