Fısıltı HABERLERİ
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 12:08

Başkan Yusuf Alemdar BBP Lideri Destici'yi ağırladı: “Gayemiz hizmet, derdimiz memlekettir”

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’yi konuk ettiği ziyarette, “Sakarya'da Cumhur İttifakı'na yakışır şekilde 16 ilçemizin tamamına hizmet edeceğiz. Gayemiz hizmet, derdimiz memlekettir" dedi. Destici ise, “Başkanımızın her zaman yanındayız. Birlik, beraberlik ve uyum içerisinde hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Ziyarette BBP Genel Başkan Yardımcıları Tevfik Eren, Ekrem Alfatlı ve Alaattin Çakır, Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, BBP İl Başkanı Cengiz Bayar, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fikret Bayhan ve Büyükşehir bürokratları yer aldı.

SİYASET
Giriş Tarihi : 11-05-2024 19:18
Başkan Yusuf Alemdar BBP Lideri Destici'yi ağırladı: “Gayemiz hizmet, derdimiz memlekettir”

Cumhur İttifakı vurgusu

Genel Başkan Destici, ziyarette "birlik ve beraberlik" vurgusu yaparak Sakarya'da Cumhur İttifakı'na destek olacaklarını ve uyum içinde çalışmayı arzuladıklarını ifade etti.

 

Başkan Alemdar ise, Sakarya'da sunacakları hizmeti Cumhur İttifakı'na yakışır şekilde hayata geçireceklerini belirterek "Tek gayemiz milletimize mahcup olmamaktır" ifadelerine dikkat çekti.

 

“16 ilçemize eşit hizmet götüreceğiz”

Başkan Alemdar, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “İnşallah önümüzdeki süreçte birlik ve beraberlik içerisinde Sakarya'da Cumhur İttifakı'na yakışır bir biçimde 16 ilçemize eşit hizmet götüreceğiz, çok çalışacağız. Milletimize mahcup olmadan, vatandaşlarımızın beklentilerini karşılayacak ve mesai mefhumu gözetmeden büyük bir gayret ortaya koyacağız ve şehrimizi hedeflerine ulaştıracağız. Gayemiz hizmet, derdimiz memlekettir” ifadelerini kullandı.

"Başkanımızın her zaman yanındayız"

Genel Başkan Destici ise Sakarya'ya hizmet için Başkan Alemdar'ın her zaman yanında olacaklarını kaydederek şöyle dedi: "BBP Cumhur İttifakı'nın ortağıdır. Büyükşehir'in ilçelerinde farklı adaylarla seçime girdik. Bazı büyükşehirlerde aday çıkarmayarak Cumhur İttifakı adayını destekledik. Sakarya'da tecrübeli arkadaşımız Yusuf Alemdar seçildi. Birlik, beraberlik ve uyum içerisinde hizmet edeceğiz. Başkanımızın her zaman yanında olacağız. Uyum, hizmet kalitesini ortaya çıkaracak. Allah mahcup etmesin."

Ziyaret, günün anısına çekilen fotoğraflar ile son buldu.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR