Fısıltı HABERLERİ
HV
02 EKİM Pazartesi 20:40

Bülent Deniz; Psikolog Hüseyin Kaçın ile yaptığı röportajda gelen tehlikeyi böyle duyurmuştu!

Kaçın'ın Röportajının Ayrıntıları Söyle; İstanbul Üniversitesi akademik kadrosunda yer alan 11 doktor ve öğretim görevlisinin, ergenliği tamamlamamış 22 çocuğa ergenlik durdurucu haplar verdikleri ve geriye dönüşü mümkün olmayan cinsiyet değiştirme ameliyatlarına öncülük ettiği skandalı gündeme bomba gibi düştü. Eşcinsel sapkınlık konusunda daha önce defalarca kez uyarıda bulunan Genel Koordinatörümüz Bülent Deniz, Psikolog Hüseyin Kaçın ile yaptığı dikkat çeken röportajda tehlikenin büyüklüğünü gözler önüne sermişti. İşte detaylar...

gundem
Giriş Tarihi : 22-08-2023 16:41   Güncelleme : 22-08-2023 17:04
Bülent Deniz; Psikolog Hüseyin Kaçın ile yaptığı röportajda gelen tehlikeyi böyle duyurmuştu!

İstanbul Üniversitesi akademik kadrosunda yer alan 11 doktor ve öğretim görevlisinin, “Cinsiyet Disforisi Olan Ergenlere Endokrinolojik Yaklaşım: Türkiye'de Üçüncü Basamak Bir Merkezde Pediatrik Endokrinoloji Bölümü Deneyimi” isimli makalede; henüz reşit olmamış 22 çocuğa hormon tedavisi uygulanarak ve ameliyat ile desteklenerek cinsiyetlerinin nasıl değiştirildiği anlatıldı.

Kendilerine saygı duyulması iddiasıyla kitaplarda, filmlerde, sokaklarda ve her alanda propagandalarını yaparak çocuklara dahi cinsiyetsizliği dayatan eşcinsel sapkınlığın tehlikesine dikkat çeken ifadeler Habervakti.com arşivlerinden çıktı.

NE OLDU?

Yeni Şafak'tan Şefika Nur Çiftçi'nin haberine göre; LGBT destekçisi doktorların imza attığı “Cinsiyet Disforisi Olan Ergenlere Endokrinolojik Yaklaşım: Türkiye'de Üçüncü Basamak Bir Merkezde Pediatrik Endokrinoloji Bölümü Deneyimi” isimli makalede; henüz reşit olmamış 22 çocuğa hormon tedavisi uygulanarak ve ameliyat ile desteklenerek cinsiyetlerinin nasıl değiştirildiği anlatıldı.

Mart ayında yayınlanan söz konusu makaleye imza atan 11 ‘doktorun’ aralarında; ‘profesör’ ve İstanbul Üniversitesi’nin akademik kadrosunda yer alan isimler henüz reşit olmamış 22 çocuğa hormon tedavisi uygulanarak ve ameliyat ile desteklenerek cinsiyetlerinin değişmesinde öncülük ettikleri ortaya çıktı.

Haberin detayları için tıklayınız:

Eşscinsel sapkınlık-neslimiz katleden doktorlar

BÜLENT DENİZ VE HÜSEYİN KAÇIN DAHA ÖNCE TEHLİKEYİ VURGULAMIŞTI

Ortaya çıkan bu skandalla birlikte, eşcinsel sapkınlığın topluma ve özellikle de çocuklara verdiği zararın önemini yaptığı programlarla defalarca kez vurgulayan Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz, Psikolog Hüseyin Kaçın ile yaptığı Röportajda yaklaşan tehlikeyi böyle görmüştü:

Eşcinsellik nedir? Ne değildir?

Eşcinsellik hastalık mı? Değil mi?

Kavramların önemi ne? Zihinlerimize ne mesaj veriliyor?

İşte hepsi ve daha fazlasının yer aldığı o video: 

İŞTE O LİNKT. https://www.habervakti.com/bulent-deniz-psikolog-huseyin-kacinla-yaptigi-roportajda-gelen-tehlikeyi-boyle-duyurmustu

Habervakti.com

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR