Fısıltı HABERLERİ
HV
05 HAZİRAN Pazartesi 16:10

ÇOCUKLARA ÇEVREYİ KORUMA BİLİNCİ KAZANDIRILIYOR,ÖĞRENCİLER TEMİZLİK ETKİNLİĞİNE KATILDI

Bodrum Belediyesi çevreyi koruma bilincinin genç yaşlarda kazanılacağını savunurken çocuklara yönelik etkinliklerine devam ediyor. Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Atık Yönetim Birimi, E-Twinnig Projesi kapsamında Dereköy Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu İlkokulu’ndan 56 öğrenci ile birlikte Gümüşlük sahilinde farkındalık amaçlı doğa yürüyüşü ve temizlik etkinliği yaparak Sıfır Atık Eğitimi verdi.

SİYASET
Giriş Tarihi : 22-05-2023 11:37
ÇOCUKLARA ÇEVREYİ KORUMA BİLİNCİ KAZANDIRILIYOR,ÖĞRENCİLER TEMİZLİK ETKİNLİĞİNE KATILDI

Temizlik İşleri Müdürlüğü Atık Yönetim Birimi teknik personelleri tarafından verilen eğitimi çocuklar büyük ilgi ve dikkatle takip ederken keyifli bir atmosferde gerçekleşen doğa yürüyüşünde ise çocuklar öğretmenleri ile birlikte Gümüşlük sahil ve liman içinde özenle çevre temizliği yaptılar.

          

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, çevreyi korumaya yönelik Bodrum Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında açıklamalarda bulunurken çocuklara çevreyi koruma duyarlılığının küçük yaşlarda kazandırılacağına inandıklarının altını çizerek bu doğrultuda gençlere ve çocuklara yönelik etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini belirtti.

Sabahattin BİRİNCİSabahattin BİRİNCİ

YORUMLAR
izmir antalya bodrum istanbul russian girls pet shop